Domowe Granie: Sandra Rugała zaśpiewała megahity! Jedyny TAKI koncert gwiazdy sieci [WIDEO]

i

Autor: ESKA Domowe Granie: Sandra Rugała zaśpiewała megahity! Jedyny TAKI koncert gwiazdy sieci [WIDEO]

Domowe Granie: Sandra Rugała zaśpiewała megahity! Jedyny TAKI koncert gwiazdy sieci [WIDEO]

2020-04-29 19:00

Koncert Sandry Rugały w ramach Domowego Grania na ESKA.pl za nami! Młoda, utalentowana, śpiewająca gwiazda sieci wykonała megahity, ale również swoje autorskie utwory. Przegapiliście? Nadróbcie zaległości i obejrzycie ekskluzywny występ - na ESKA.pl!

Sandra Rugała dała koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl! Śpiewająca gwiazda internetu zachwyciła swoimi wykonaniami utworów, tak, jak robiła to do tej pory na swoim kanale YouTube, który śledzi ponad 129 tysięcy osób. Właśnie tam od 2014 roku prezentuje swoje wokalne umiejętności. Wokalistka dużą popularność zyskała w 2017 roku, kiedy to wypuściła pierwszą polską wersję hitu Perfect. O jej osobie rozpisywały się wtedy muzyczne media. Młoda dziewczyna śpiewała również w swoim stylu utwór 8 Kobiet (Taconafide), Lay Low (Roksana Węgiel), czy Ona by tak chciała (Ronnie Ferrari).

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Sandra Rugała podczas Domowego Grania zaśpiewała autorski utwór Dobrze nam się śpi. Następnie przeszła do energetycznego coveru megahitu Empire State Of Mind. Co działo się dalej? Koniecznie zobaczcie, bo tego nie zobaczycie i nie usłyszycie nigdzie indziej! 

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Uwielbiacie wykonania piosenek na żywo? Tęsknicie za koncertami i jesteście ciekawi, co słychać u popularnych wykonawców? Największe gwiazdy grają dla Was - dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl! Już 1 maja zagra dla Was Zuza Jabłońska! Trzy dni później o koncertowe wrażenia zadba Magda Bereda. To nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy. 

Kolejne ogłoszenia lada chwila!

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?