Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

i

Autor: ESKA.pl / Tom Gregory Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

2020-04-27 19:00

Koncert Toma Gregorego w ramach Domowego Grania za nami! Młody, utalentowany wokalista i autor tekstów zagrał specjalnie dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl swoje największe hity. Zrobił również dużą niespodziankę oglądającym pokazując swoją miłość do Polski! Przegapiliście? Zapis transmisji podrzucamy na ESKA.pl!

Tom Gregory, którego możecie znać z The Voice UK, to mega-utalentowany wokalista dzielący się pozytywną energią w swoich utworach. W przypadku młodego wokalisty mentorzy brytyjskiej odsłony The Voice niewątpliwie się nie mylili: - Dla Toma liczy się muzyka, uczucia, o których tak często się zapomina. Nie boi się porażki i realizuje swoją wizję. Jest uczciwy, autentyczny, bez fałszywego blichtru - kto nie znał go wcześniej, takie właśnie wrażenie mógł odnieść oglądając jego wyjątkowy koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl!

27 kwietnia Tom Gregory zagrał koncert, w czasie którego podzielił się kilkoma zabawnymi historiami. Zdradził, w jaki sposób i gdzie powstały poszczególne numery. Jak się okazuje, kilka lat temu odwiedził Kraków i stamtąd przywiózł Polski szalik.

Tom Gregory z biało-czerwonym szalikiem i hitami! Wyjątkowy koncert podczas Domowego Grania

Ostatni solowy singiel Toma Gregory'ego nosi tytuł Fingertips. Teledysk na YouTube ma ponad milion wyświetleń odsłon. Dużo więcej odtworzeń ma ten utwór w serwisie Spotify. Tam licznik kliknięć "play" przekroczył barierę 12 milionów. Tom Gregory śpiewa również w potencjalnym hicie wakacji. Wspólnie z duetem Vize stworzył hitowy numer Never Let Me Down, który swoją premierę miał w New Music Friday w Radiu ESKA. Ekskluzywnie i przedpremierowo fragment singla wrzuciliśmy Wam na ESKA.pl.

Domowe Granie to idealna propozycja dla tych, którzy tęsknią za koncertami, wyjątkową atmosferą i swoimi ulubionymi wykonawcami. Zagrali już dla Was: Fanka oraz Tom Gregory. Zapewniamy, że przed nami kolejne wyjątkowe koncerty. Największe gwiazdy zagrają dla Was - dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl! Już 29 kwietnia wystąpi Sandra Rugała.