Fanka i Adis rozgrzali swoim koncertem. W czasie Domowego Grania zaśpiewała megahity!

i

Autor: Domowe Granie - ESKA.pl Fanka i Adis rozgrzali swoim koncertem. W czasie Domowego Grania zaśpiewała megahity!

Fanka i Adis rozgrzali swoim koncertem. W czasie Domowego Grania zaśpiewali megahity!

2020-04-24 19:01

Koncert Fanki w ramach Domowego Grania na ESKA.pl za nami! Młoda, utalentowana gwiazda internetu, którą doskonale znacie z filmów Teamu X, zaśpiewała największe hity, ale również swoje solowe kawałki. Przegapiliście? Obejrzyjcie powtórkę koncertu już teraz!

Domowe Granie to idealna propozycja dla tych, którzy tęsknią za koncertami, wyjątkową atmosferą i swoimi ulubionymi wykonawcami. Fanka, a tak naprawdę Ania Wójcik, ma za sobą solowe koncerty. Utalentowana dziewczyna, którą możecie kojarzyć nietypowych składanek i przeróbek największych hitów tworzonych we własnym stylu, zadebiutowała przed licznie zgromadzoną publicznością w Darłowie. Ludzie zgromadzeni przed sceną bawili się znakomicie, zapewne tak samo, jak wy oglądając koncert Fanki na ESKA.pl! W towarzystwie Adisa zaśpiewała megahit Thinking Out Loud, Eda Sheerana, a także swoje solowe nagrania. Nie mogło zabraknąć między innymi numeru Esta Noche, który na YouTube wkrótce przekroczy barierę 2 milionów wyświetleń.

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Fanka, co warto dodać, rozpoczęła swój koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl - od premiery pełnej wersji swojego coveru hitu Valerie - Amy Winehouse. Nigdy wcześniej nie zaśpiewała tej piosenki w całości, więc był to debiut! Obejrzyjcie całość i koniecznie sprawdźcie pełny harmonogram naszej koncertowej serii z udziałem wielkich gwiazd!

Eska - Domowe Granie - Fanka

Uwielbiacie wykonania piosenek na żywo? Tęsknicie za koncertami i jesteście ciekawi, co słychać u popularnych wykonawców? Największe gwiazdy zagrają dla Was - dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl! Już 29 kwietnia wystąpi Sandra Rugała, a dwa dni wcześniej Tom Gregory, który nagrał hitowy numer w towarzystwie duetu Vize - Never Let Me Down. To na pewno nie koniec niespodzianek! Bądźcie czujni i sprawdzajcie ESKA.pl.

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?