Ray Dalton w Domowym Graniu! Gwiazda hitu Can't Hold Us i In My Bones wystąpi na ESKA.pl!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Ray Dalton w Domowym Graniu! Gwiazda hitu Can't Hold Us i In My Bones wystąpi na ESKA.pl!

RAY DALTON w Domowym Graniu! Gwiazda hitu Can't Hold Us, Don't Worry i In My Bones wystąpi na ESKA.pl!

2020-05-18 13:15

Ray Dalton, czyli muzyczna perełka światowego rynku muzycznego, wystąpi w Domowym Graniu! Jako pierwszy do jego charyzmatycznego głosu przekonał się Macklemore, a także legendarny zespół Madcon. Teraz już słuchacze na całym świecie dali się oczarować młodemu wokaliście. Wszystko za sprawą utworu In My Bones, którego z pewnością nie zabraknie podczas koncertu dla czytelników ESKA.pl!

Ray Dalton w Domowym Graniu! Gwiazda światowej sceny muzycznej wystąpi specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA! Ray Dalton, to 29-letni wokalista, o niezwykle mocnym i charyzmatycznym głosie. Nominowany do nagrody Grammy, w kategorii  Ray zdobył popularność za sprawą hitu Can't Hold Us z Macklemore'm i Ryanem Lewisem. Artyści z tym utworem dotarli na miejsce 1. w Australii, Szwecji, a także między innymi 1. miejsce na prestiżowej listy Billboard Hot 100. Znaleźli się również na szczycie polskiego airplaya. Sukces odniósł również wraz z hitowym zespołem Madcon. Norweski duet zaprosił wokalistę do nagrania piosenki Don't Worry, która podobnie, jak Can't Hold Us - momentalnie stała się nieśmiertelnym hitem.

Ray Dalton po ośmiu latach od sukcesu Can't Hold Us, a także 5 lat od głośnego numeru Don't Worry, wydał solowy singiel In My Bones, który obecnie bardzo dobrze radzi sobie w polskich stacjach radiowych. W notowaniu Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA z 17 maja zajął 13. miejsce. Co więcej zajmuje 9. miejsce na liście Shazam, najczęściej wyszukiwanych utworów w telefonach komórkowych. Piosenka In My Bones z pewnością wybrzmi podczas Domowego Grania. W trakcie akustycznego koncertu nie zabraknie również utworów, które dopiero co zyskają waszą sympatię i dołączą do grona tych ulubionych!

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Ray Dalton w Domowym Graniu - kiedy i o której godzinie koncert?

In My Bones, czyli czwarty solowy singiel w karierze wokalisty i autora tekstów, Ray'a Daltona. Artysta nie jest jednak debiutantem, ponieważ zasłynął z hitu Can't Hold Us, czyli jednego z najlepiej sprzedających się singli w ostatnim dziesięcioleciu. Oprócz udziału w piosence pochodzącej z albumu The Heist, Dalton był również nominowany do nagród Grammy. Ray Dalton pojawił się gościnnie w utworze i teledysku legendarnego zespołu Madcon. To on motywował słuchaczy wyśpiewując refren piosenki Don't Worry! Artysta z pewnością zmotywuje Was śpiewając swoje hity w ramach Domowego Grania na ESKA.pl. Jego koncert, podczas którego usłyszycie solowe piosenki, już 22 maja o godzinie 18:00.

Oglądajcie na stronie głównej Radia ESKA - WWW.ESKA.pl.