GOZDEK

i

Autor: Gorgo Music

GOZDEK w Domowym Graniu! Oglądaj koncert polskiego Justina Biebera

2020-06-29 17:55

Dawka dobrych poniedziałkowych informacji! Już dzisiaj w ramach Domowego Grania na ESKA.pl czeka na was przepiękny koncert na żywo od młodego, polskiego artysty, który kojarzony jest pod pseudonimem Gozdek, a dla swoich fanów jest drugim Justinem Bieberem! Posłuchajcie występu na żywo już teraz i dowiedzcie się, jak najwięcej o polskim wokaliście! Domowe koncerty tylko na ESKA.pl!

Domowe Granie organizowane na ESKA.pl to świetna okazja do posłuchania przepięknych wykonań muzycznych dziejących się w domowej aranżacji oraz idealny sposób na poznanie nowych ciekawych artystów z Polski i nie tylko. Już dzisiaj w ramach cyklu Domowe Granie na ESKA.pl wybitne wykonanie na żywo od GOZDKA! Ten młody artysta swoim wokalnym talentem jeszcze z pewnością nie raz wprowadzi swoich fanów w zachwyt. Kim jest GOZDEK i w czym specjalizuje się w muzycznym świecie? Piotr Gozdek to młody, bardzo utalentowany chłopak kochający muzykę i wszystko co z nią związane. Jak sam mówi, jego covery zaliczają się do kategorii mrocznych, spokojnych i sentymentalnych. Mimo wszystko jego muzyczna twórczość lubi balansować na granicach. Niekiedy tworzy covery spokojne i bardzo emocjonalne a innego razu szykuje hit, który pozwala mu wyładować całą energię i poskakać po scenie!

Domowe Granie - GOZDEK

Już teraz, 29 czerwca 2020 o godzinie 18:00 GOZDEK i jego przedpremierowe wykonanie dwóch autorskich piosenek w Domowym Graniu na ESKA.pl! Koniecznie zostańcie i posłuchajcie do końca.

Domowe Granie - GOZDEK
Sonda
Domowe Granie - co sądzisz o muzycznych koncertach?