Zouzy - Domowe Granie

i

Autor: Screen z YouTube/Gorgo Music Zouzy - Domowe Granie

Zouzy w wielkim hicie Dua Lipy! Ten koncert wbije was w fotel

2020-07-03 20:25

Domowe Granie to wirtualne koncerty, które dostarczają od kilku miesięcy dobrych brzmień niejednej osobie! To także idealna rozrywka na letni wieczór, która bez wątpienia sprawi, że wasz humor będzie o wiele lepszy. Tym razem dobre brzmienia dostarczy wam zespół Zouzy. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Domowe Granie za każdym razem sprawia, że internauci nie nudzą się wieczorami. To nie tylko sposób na nudę, ale przede wszystkim dobra zabawa przy brzmieniach największych gwiazd. Podczas tych wydarzeń, każdy z was znajdzie coś dla siebie. Nie tylko nasycicie się dobrymi brzmieniami na bardzo długo, ale równiez będziecie mieli piękne wspomienia. Specjalnie na ESKA.pl zagrali dla was do tej pory Sandra Rugała, Fanka, Alicja Szemplińska, Tom Gregory, Michał Szczygieł, Zuza Jabłońska, Filip Lato, Magda Bereda, Gozdek czy też Jula. Każdy wokalista nie tylko zaśpiewał swoje debiutanckie kawałki, ale również piosenki, które możecie kojarzyć z Radia ESKA i nie tylko.

Jeśli przegapiliście koncert waszej ulubionej gwiazdy - nic straconego! Powtórki Domowego Grania możecie obejrzeć tylko na ESKA.pl. Wszystkie dotychczasowe koncerty, znajdziecie w naszych artykułach. Koniecznie je odszukajcie i bawcie się przy niesamowitych brzmieniach swojego ulubionego artysty!

Sonda
Domowe Granie - co sądzisz o muzycznych koncertach?

Domowe Granie - Zouzy

Na wirtualnej scenie tym razem pojawiają się dziewczyny z zespołu Zouzy. Zgrany team tworzą Sabina, Marlena, Maja, Karolina i Maja. Zouzy na pewno was zaskoczą i wbiją w fotel swoimi brzmieniami. Z pewnością najbardziej spodoba wam się hit Dua Lipy, który ma być wielką niespodzianką dla naszych czytelników. 

Zouzy wystąpiły podczas Domowego Grania na ESKA.pl, w piątek 3.07.2020. Cały występ możecie obejrzeć już teraz!

Zouzy śpiewają hit Dua Lipy. Występ w Domowym Graniu wbije was w fotel!