Hity lata 2020 i światowa premiera w secie SKYTECHA! Wakacyjny klimat w Domowym Graniu

i

Autor: ESKA.pl Hity lata 2020 i światowa premiera w secie SKYTECHA! Wakacyjny klimat w Domowym Graniu

Hity lata 2020 i światowa premiera w secie SKYTECHA! Wakacyjny klimat w Domowym Graniu

2020-05-15 19:00

Skytech w Domowym Graniu na ESKA.pl, to duża dawka energii, radości i dobrej zabawy! Polski producent zagwarantował wyjątkową, weekendową atmosferę, a to wszystko grając największe hity znane z anteny Radia ESKA. Była również niespodzianka w postaci światowej premiery remiksu, za który odpowiada nasz rodzimy producent. Przegapiliście? Wyjątkowy koncert DJ-a możecie obejrzeć 24/7!

Skytech, czyli polska siła na światowym rynku muzycznym, zagrał specjalnego seta dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl. Mateusz Dziewulski, bo tak naprawdę nazywa się producent, który współpracuje m.in. z R3habem wprowadził wszystkich w imprezowy nastrój. Swój koncert w ramach Domowego Grania rozpoczął od swojego najnowszego kawałka, zatytułowanego Skymelody. Następnie przeszedł do jednego z największych obecnie hitów w Radiu ESKA, czyli numeru Bad, za który odpowiada Don Diablo. Z tym kawałkiem idealnie rytmem i tonacją spasował się kawałek Feel, pod którym podpisuje się Curbi. Impreza dopiero co się rozpoczęła, a na pewno już wiele osób ruszyło na parkiet. W setliście nie mogło zabraknąć instrumentalnego utworu Astronomia 2k19, czyli niekwestionowanego hitu lata 2020. Niespodzianek nie było końca, bo Skytech zagrał przedpremierowo swój światowy remiks kawałka In Your Eyes, Robina Schulza. Z pewnością ta wersja namiesza w klubach w różnych zakątkach klubów w Europie. 

Jeśli zastanawiacie się, jakie hity zagrać podczas domówki, czy grilla? Odpalcie na głośnikach set polskiego producenta! Gwarantujemy, że wasi znajomi szybko będą chcieli pojawić się na parkiecie. 

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Skytech - kim jest?

Skytech, a w dowodzie osobistym Mateusz Dziewulski, to polski producent, który od wielu lat dobrze radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Słuchacze znają go przede wszystkim ze ścisłej współpracy z holenderskim guru muzyki klubowej, znanym, jako R3hab. To czternasty najpopularniejszy didżej na świecie wg prestiżowego DJ Mag. Wspólnie nagrali kawałek pt. Tiger, który na YouTube ma ponad 80 milionów wyświetleń! Słuchacze Radia ESKA znają go również za sprawą wakacyjnego utworu High On The Summer, ale również przede wszystkim La La Love. Oba utwory nagrał we współpracy z C-BooLem. Ostatni utwór Skytecha nosi tytuł Skymelody. Jak powiedział o utworze polski producent: - Skymelody jest prawdopodobnie moją ulubioną piosenką od jakiegoś czasu. Ma pewien klimat, który sprawia, że ​​człowiek od razu się lepiej czuje, a melodia zostaje w głowie.

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?

Domowe Granie 2020 - koncerty na ESKA.pl

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Już 18 maja 2020 specjalnie dla Was zaśpiewa:

MARCIN SÓJKA