Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

i

Autor: ESKA.pl / Domowe Granie Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

2020-05-09 14:40

Alicja Szemplińska w Domowym Graniu to spełnienie wielu stęsknionych fanów artystki. Oczarowała ona śpiewając covery wielkich hitów, ale również wykonując swój ostatni singiel Empires! Ciarki na całym ciele gwarantowane, o czym możecie się przekonać oglądając ekskluzywny koncert - tylko na ESKA.pl

Alicja Szemplińska śpiewając w ramach Domowego Grania mogła wywołać ciarki na całym ciele. Artystka usiadła przed mikrofonem i jakby nigdy nic wydobyła z siebie najwyższe dźwięki. W czasie ekskluzywnego występu na ESKA.pl - wykonała utwór nagrodzony statuetką Grammy utwór zatytułowany You Say, pod którym podpisuje się Lauren Daigle. Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland wykonała także utwór Empires i z pewnością, gdyby w taki sposób wykonała go na scenie w Rotterdamie, to by wygrała.

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Alicja Szemplińska, to wokalistka, której nie trzeba przedstawiać. Warto jednak wiedzieć, że jest nastolatką z głową pełną marzeń. Te o śpiewaniu pojawiły się, gdy jako 14-latka Alicja miała okazję szansę kształcić swój talent u Setha Riggsa, trenera wokalnego Michaela Jacksona. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. W wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Empires - o czym jest piosenka Alicji Szemplińskiej?

Ludzie mają tendencję do budowania imperiów i stają się ślepi na to, co ważne. Różnorodne obsesje rozpraszają ich uwagę. Jesteśmy benzyną i zapałką, które powodują katastrofę... Pożar niosący olbrzymie straty. Ale jest nadzieja, ponieważ powstajemy i upadamy... To krąg życia. Pozostaje pytanie: dlaczego? Czy musimy cały czas powtarzać ten sam scenariusz? - opowiedziała o utworze wokalistka. Piosenkę Empires, 18-letniej Alicji Szemplińskiej, skomponowali Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Frazer Mac i Laurell Barker.

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?

Domowe Granie - koncerty na ESKA.pl

Koncerty z ESKĄ pozwolą wam na relaks, odpoczynek i muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie. Poczujecie koncertowy klimat siedząc na swoim ulubionym fotelu. Jak to możliwe? Co trzeba zrobić? Wystarczy, że w danym dniu o wskazanej godzinie wejdziecie na www.eska.pl i tyle! Po Alicji Szemplińskiej, ze specjalnym, imprezowym setem pojawi się członek zespołu Shanguy - NRD1!