Sia i wielki hit sprzed lat - Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów!

i

Autor: ESKA.pl Sia i wielki hit sprzed lat - Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów!

Sia i wielki hit sprzed lat - Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów!

2020-06-05 19:00

Domowe Granie z udziałem Sióstr Tracz i Natalii Wawrzyńczyk, za nami! Jeśli przegapiliście występ wokalistek, to nadróbcie zaległości i obejrzyjcie go w całości na ESKA.pl.

Domowe Granie na ESKA.pl a tu po wyjątkowym koncercie gwiazdy światowej sceny muzycznej, Raya Daltona, po show, jakie dali m.in. Alicja Szemplińska, Michał Szczygieł, Marcin Sójka, Patryk Skoczyński, Bartek Kaszuba, Tom Gregory, czy Zuza Jabłońska, po imprezowym secie NRD1 z Shanguy i polskiej dumy na międzynarodowym rynku, Skytecha, przyszedł czas na kolejne muzyczne odkrycia! Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk, czyli gwiazdy The Voice Kids 3 dały ekskluzywny koncert na naszej stronie. Zaśpiewały megahit Never Give Up, za który oryginalnie odpowiada Sia. Młode i utalentowane dziewczyny wykonały także utwór z 2000 roku. Mowa o Shackles (Praise You) od duetu Mary Mary!

Jeśli przegapiliście występ sióstr Tracz i Natalii Wawrzyńczyk, koniecznie nadróbcie zaległości!

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Ala i Ola Tracz to przebojowe siostry z trzeciej edycji The Voice Kids Poland. Walczyły o zwycięstwo pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego. Siostry Tracz, to także laureatki wielu konkursów wokalnych o zasięgu międzynarodowym! Dziewczyny w maju 2020 wrzuciły do sieci pierwszy oficjalny singiel z teledyskiem opowiadającym o siostrzanej przyjaźni, która pomaga spełniać marzenia!

Natalia, to uczennica szkoły muzycznej. Oprócz śpiewania uwielbia grać w rugby. Szkolna drużyna Natalii trzeci raz z rzędu zdobyła tytuł Mistrza Polski. W wolnym czasie lubi spędzać w towarzystwie papużki Grażynki i psa Kokosa.