Koncert Fanki na dobry początek Domowego Grania! Kiedy oglądać i jakie hity wykona?

i

Autor: https://www.instagram.com/fanka_yt/?hl=pl (screen) Koncert Fanki na dobry początek Domowego Grania! Kiedy oglądać i jakie hity wykona?

Koncert Fanki na dobry początek Domowego Grania! Kiedy oglądać i jakie hity wykona?

2020-04-23 13:58

Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i najpopularniejsi internetowi twórcy wystąpią dla Was! Poczujecie się, jakbyście byli na koncercie, który artysta gra wyłącznie dla Was. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i śpiewajcie razem z gwiazdami. Zapraszamy na Domowe Granie na ESKA.pl!

FANKA, czyli jedna z najpopularniejszych polskich Youtuberek, prywatnie partnerka Czarka Czaruje wystąpi w ramach Domowego Grania! Młoda dziewczyna, którą możecie kojarzyć chociażby z filmików Teamu X, doskonale śpiewa, co udowodni podczas wyjątkowego koncertu na ESKA.pl. Choć warto przypomnieć, że Anna Wójcik, bo tak naprawdę nazywa się Fanka, już nie raz porywała internautów swoim wokalem. Nagrała damską wersję hitu Eluwina i Crusher, za które oryginalnie odpowiada Kacper Blonsky. Gwiazda internetu ma również na koncie własne interpretacje hitów Tymka, Roksany Węgiel, Viki Gabor, czy Eda Sheerana. Niedawno stworzyła mashup sześciu piosenek Quebonafide z płyty Romantic Psycho. W jeden tydzień wideo przekroczyło barierę 230 tysięcy wyświetleń na YouTube, a ponadto długo utrzymywało się na liście najpopularniejszych nagrań wideo w tym serwisie.

W ramach Domowego Grania zagra dla was wiele znanych gwiazd. Koncert szykuje Zuza Jabłońska, a także objawienie sceny muzycznej, na które warto zwrócić uwagę - Tom Gregory! Niespodzianek będzie jeszcze więcej!

Fanka o kontakcie z fanami

Fanka - jakie hity zaśpiewa?

Fanka oprócz przeróbek znanych hitów, sama tworzy i pisze teksty piosenek. Debiutancki singiel nosi numer Magic Love, natomiast we współpracy z Mike'm Johnsonem wydała kawałek zatytułowany Esta Noche. Na pewno nie zabraknie tych numerów podczas Domowego Grania na ESKA.pl. W setliście znalazł się również megahit Thinking Out Loud od Eda Sheerana. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając koncert Fanki na ESKA.pl!

Fanka - kiedy i gdzie oglądać?

Domowe Granie z Fanką już w piątek, 24 kwietnia 2020. Początek koncertu gwiazdy internetu punktualnie o godzinie 18:00 na głównej stronie www.eska.pl!