Patryk Skoczyński w piosence Falochron przedpremierowo. Tylko w Domowym Graniu!

i

Autor: ESKA.pl / Universal Music Poland Patryk Skoczyński w piosence Falochron przedpremierowo. Tylko w Domowym Graniu!

Patryk Skoczyński w piosence Falochron przedpremierowo. Tylko w Domowym Graniu!

2020-05-13 19:00

Patryk Skoczyński w Domowym Graniu na ESKA.pl, zaserwował dużą dawkę muzycznych uniesień. Młody wokalista zagrał na keyboardzie swój megahit Dom, polską wersję utworu Another, a także przygotował niespodziankę w postaci przedpremierowego wykonania utworu Falochron. To nie koniec niespodzianek od utalentowanego wokalisty. Jeśli przegapiliście jego występ, to polecamy nadrobić zaległości już teraz - na ESKA.pl!

Patryk Skoczyński to jedno z muzycznych objawień 2020 roku. Debiutancka piosenka wokalisty, mowa o singlu Dom, nagrana we współpracy z Pauliną Przybysz i Piotrem Siejką, została niezwykle ciepło przyjęta przez słuchaczy. Utwór znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych numerów radiowych w Polsce. Wrażliwość oraz wszechstronne uzdolnienia muzyczne Skoczyńskiego to jedne z wielu powodów, dla których warto obserwować tego chłopaka. Patryk Skoczyński zdecydował, że przyszedł czas na kolejny singiel, który przedpremierowo wykonał w Domowym Graniu na ESKA.pl. Chodzi o piosenkę zatytułowaną Falochron. Czy to równie wielki hit, co kawałek Dom? Przekonajcie się oglądając cały występ młodego artysty, który walczył w eliminacjach do tegorocznej Eurowizji!

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl? 

Patryk Skoczyński z piosenką Falochron przedpremierowo! Ekskluzywny występ w Domowym Graniu

Domowe Granie - koncerty na ESKA.pl

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej nie zwalnia tempa. Z wielką uwagą oglądaliście koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego zagrała hit Empires w domowej aranżacji. Za nami również występ Toma Gregory'ego, Zuzy Jabłońskiej, a także gwiazd internetu Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Ostatnio zagrał dla Was NRD1 z Shanguy, polski Shawn Mendes, czyli Bartek Kaszuba. Przed wami wyjątkowy występ Marcina Sójki, a także megaimprezowy set, który zaserwuje wam Skytech!

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?