Ronnie Ferrari

i

Autor: fot. Justyna Prabucka

Ronnie Ferrari w Domowym Graniu. Ona by tak chciała w wersji, jakiej jeszcze nie było!

2020-05-24 14:38

Nasza akcja Domowe Granie trwa w najlepsze. Kolejną gwiazdą, która rozgrzeje was wykonaniami swoich największych hitów prosto z domowego zacisza będzie Ronnie Ferrari. Kiedy będziecie mogli zobaczyć koncert tego wokalisty na ESKA.pl i czego możecie się po nim spodziewać? Sprawdźcie szczegóły już teraz!

Ronnie Ferrari to kolejna gwiazda akcji Domowe Granie. Jeśli tak samo jak my tęsknicie już za koncertami z prawdziwego zdarzenia, na ESKA.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie. W ramach Domowego Grania możecie obejrzeć koncerty waszych ulubionych artystów muzycznych zupełnie za darmo. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i cieszyć się dźwiękami największych hitów zagranych przez artystów zupełnie na żywo. Po takich gwiazdach muzyki jak Zuza Jabłońska, Magda Bereda, Alicja Szemplińska, Shanguy czy Ray Dalton, przyszedł czas na wokalistę, który ma na swoim koncie niewątpliwie największy polski hit 2019 roku. Kto to taki? Oczywiście Ronnie Ferrari!

Ona by tak chciała, bo o tym hicie mowa, podbiła serca miliony słuchaczów w naszym kraju. Piosenka świetnie radziła sobie w notowaniu 2 x Gorąca 20 Radia ESKA, a audio dostępne na YouTubie w ekspresowym tempie przekroczyło liczbę stu milionów wyświetleń. Ronnie Ferrari jest też pierwszym polskim artystą, któremu udało się uzyskać milion łapek w górę pod zamieszczonym na swoim kanale wideo. Ona by tak chciała nie mogło zatem zabraknąć podczas koncertu w ramach Domowego Grania na ESKA.pl. Ta wersja mocno was zaskoczy!

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?

Ronnie Ferrari - Domowe Granie

Ronnie Ferrari, który od miesięcy przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu, znalazł czas, by wykonać dla was swoje największe hity. Nowe aranżacje na pewno będą dla was niemałym zaskoczeniem. Ronniego w takim wydaniu chyba nikt się nie spodziewał! Nie wierzycie? Koniecznie zobaczcie jego koncert na ESKA.pl. Domowe Granie z udziałem Huberta Kacperskiego wystartuje dokładnie o godzinie 18:00 w poniedziałek, 25 maja 2020 roku.

Przypominamy, że to nie koniec naszej akcji. Śledźcie uważnie ESKA.pl, bo mamy zaplanowanych jeszcze wiele niespodzianek. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!