Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Występem w Domowym Graniu rozbił bank!

2020-06-12 19:00 Rafał Wróblewski
Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Występem w Domowym Graniu rozbił bank!
Autor: ESKA.pl / Sony Music Poland Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Występem w Domowym Graniu rozbił bank!

Jesper Jenset, to prawdziwy muzyczny talent, który dał się poznać z kilku wielkich hitów. Mowa przede wszystkim o numerach nagranych z Gromeem - One Last Time i Sweet Emotions. Jesper Jenset za sprawą Domowego Grania pokazał swoje wokalne, ale też artystyczne możliwości wykonując również swoje solowe numery. Ten występ wbije was w fotel. Przekonajcie się sami już teraz - TYLKO na ESKA.pl!

Jesper Jenset w Domowym Graniu to gwarancja wyjątkowego klimatu w rytm znakomitych hitów. Norweski wokalista, jakby nigdy nic - wszedł do studia nagraniowego w swoim rodzinnym Molde, usiadł na krześle, wziął gitarę, włączył mikrofon i zaśpiewał dla słuchaczy Radia ESKA oraz czytelników ESKA.pl. 23-letni wokalista na dobry początek swojego ekskluzywnego występu połączył dwa hity, za sprawą których wypłynął na szerokie wody popularności w naszym kraju. Mowa o numerze One Last Time i Sweet Emotions, stworzone w przeszłości we współpracy z Gromee. W dalszej części koncertu w ramach Domowego Grania na ESKA.pl, dał popis umiejętności śpiewając w akompaniamencie gitary swoje solowe numery. Wykonał kołyszący singiel Red Eyes, Love Me, I'm A Mess, a także drapieżne Facade, pochodzące z ostatniego albumu artysty.

Domowe Granie z Jesperem Jensetem odbyło się 12 czerwca 2020. Przegapiliście? Od teraz występ możecie obejrzeć i poczuć koncertowy klimat w tym miejscu. Dobrej zabawy wam życzymy!

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jesper Jenset - kim jest?

Jesper Jenset zyskuje coraz większy rozgłos zarówno w rodzimej Norwegii jak i na całym świecie. W Polsce 23-letni artysta znany jest przede wszystkim ze współpracy z Gromee, jako wokalista w hitu One Last Time oraz w najnowszym singlu Sweet Emotions. Jesper ma w dorobku też wspólne utwory z H.E.R. - jedną z najbardziej cenionych obecnie wokalistek r&b oraz amerykańskim duetem DJ-skim Lost Kings.

Jesper Jenset jest także współautorem nowego singla Alana Walkera - Heading Home, który pojawił się na początku kwietnia. Nie przestaje także tworzyć solowej muzyki - ma na koncie już dwie EP-ki - Vol. 1 i Vol. 2, a już wkrótce ujawni trzeci mini-album. Brzmienie Jespera to z jednej strony inspiracje nowoczesnym popem i r&b, z drugiej - muzycznymi klasykami między innymi z wytwórni Motown. Jesper ma też swoją drugą stronę - jest aktywnym sportowcem i jako nastolatek reprezentował nawet Norwegię w gimnastyce! Przyznaje jednak, że to muzyka, dzielenie się nią z fanami oraz występowanie na scenie daje mu energetycznego kopa, mocniejszego niż jakikolwiek sport.

Domowe Granie na ESKA.pl - koncerty, gwiazdy

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Zagrał też Michał Szczygieł, Adam Kubera, Patryk Skoczyński i Bartek Kaszuba.

Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Filipa Lato, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, Ronniego Ferrari, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon! Wystąpiła również Dagny, czyli norweska artystka mająca wyjątkowo magnetyczny głos. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zaśpiewał również Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Nie zabrakło imprezowych setów dla wszystkich fanów klubowych dźwięków. Za deckami pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym.

Przegapiliście koncerty w Domowym Graniu? Możecie nadrobić zaległości już teraz!

Najnowsze