Savage Love to HIT LATA 2020?! Jason Derulo śpiewa w bujającym kawałku z TikToka

2020-06-12 12:12
Savage Love to HIT LATA! Jason Derulo śpiewa w bujającym kawałku z TikToka
Autor: ANDER GILLENEA/AFP/East News Savage Love to HIT LATA! Jason Derulo śpiewa w bujającym kawałku z TikToka

W sierpniu 2020 roku minie 10 lat od wydania debiutanckiego singla Jasona Derulo, Whatcha Say. Poza numerem Wiggle nie można mówić, że artysta nagrał kiedykolwiek stuprocentowy hit lata na miarę Despacito. Do tego momentu aż pojawiło się Savage Love. Przekonajcie się i poczujcie letni klimat już teraz - na ESKA.pl!

Savage Love - bujająca piosenka z TikToka doczekała się nowej wersji, która początkowo wywołała sporo kontrowersji. Jason Derulo, czyli doskonale znany wam wokalista, miesiąc temu znalazł się pod ostrzałem, gdy przerobił Savage Love bez oficjalnej zgody nowozelandzkiego muzyka Joshua Stylah, czyli oficjalnego autora utworu. Ostatecznie jednak Columbia Records będąca Sony Music Entertainment mogła oficjalnie wydać przerobioną przez Derulo wersję a ta z pewnością namiesza tego lata! Piosenka Savage Love to jeden z naszych najnowszych hitów. Usłyszycie go wśród innych hitów na czasie w Radiu ESKA!

Dagny w Domowym Graniu na ESKA.pl. W jej głosie zakocha się każdy!

Jason Derulo - nowa wersja hitu z TikToka

W kwietniu 2020, 17-letni nowozelandzki artysta pod pseudownimem Jawsh 685 wysłał do TikToka 14-sekundowy fragment swojego instrumentalnego utworu, który cechuje chwytliwa melodia złożona z syren. Dlatego też w podtytule utworu widnieje napis: Siren Beat. Jason Derulo był jednym z pierwszych popularnych twórców na TikToku, który zatańczył w rytm bujającego numeru. Za sprawą amerykańskiego wokalisty, który wyznacza trendy w tym serwisie (śledzi go 24 miliony użytkowników), ścieżka dźwiękowa Savage Love stała się bardzo popularna. 

W krótkim czasie sam 14-sekundowy fragment piosenki miał ponad 316 milionów odtworzeń na TikToku. Czy dla was również Savage Love to hit idealny na wakacje 2020? Czy to hit lata 2020? Dajcie znać w poniższej sondzie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze