Eska Cinema
 
konkurs »
| 14:49 16.06.2017
fot. BEST FILM / materiały prasowe

Amerykańska sielanka już na DVD. Wygraj film na ESKA Cinema! [WYNIKI]

Amerykańska sielanka, niepokojąca produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, właśnie debiutuje na DVD! Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć egzemplarze filmu. Wystarczy wysilić wyobraźnię!

Amerykańska sielanka to ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha, z Ewanem McGregorem, Jennifer Connelly i Dakotą Fanning w rolach głównych. Film ukazuje głębokie przemiany społeczne zachodzące w Ameryce XX-tego wieku, pokazując je z perspektywy jednej rodziny. Seymour, główny bohater filmu Amerykańska sielanka, ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę, dobrą pracę, wymarzony dom i ukochaną córkę.. Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, jest jednak ostatnim dniem jego dotychczasowego życia – amerykańska sielanka okazuje się kłamstwem! Od połowy czerwca film Amerykańska sielanka jest dostępny na DVD w ofercie Best Film.

WYNIKI

Laureaci konkursu zostali mailowo powiadomieni o zwycięstwie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Jeżeli tym razem nie udało Wam się zdobyć nagrody - zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!


 

Amerykańska sielanka – wygraj film na DVD!

Z okazji premiery płytowego wydania produkcji Amerykańska sielanka ESKA Cinema ogłasza konkurs! Do zdobycia są trzy egzemplarze filmu, a aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć na pytanie:

Z czym w pierwszym momencie kojarzy Ci się określenie „amerykańska sielanka”?

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – Amerykańska sielanka" czekamy do 23 czerwca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Regulamin>>>

 

Amerykańska sielanka - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema