Ida Nowakowska

i

Autor: wbf

Sylwester Zakopane 2021/22 TVP - PROWADZĄCY. Kto wystąpi w roli gospodarza Sylwestra Marzeń z Dwójką?

2021-12-31 11:46

Sylwester Marzeń z Dwójką to corocznie jedna z najgorętszych, sylwestrowych imprez. To właśnie podczas tego wydarzenia na scenie występują najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz zagraniczni artyści, którzy prezentują swoje największe hity. W tym roku sylwester, organizowany przez Telewizję Polską, po roku przerwy powraca do Zakopanego. Kto wystąpi w roli gospodarza imprezy?

Sylwester Zakopane 2021/22 TVP - PROWADZĄCY. Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką na scenie na Górnej Równi Krupowej wystąpią: Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maryla Rodowicz, Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Julio Iglesias Junior oraz Jason Derulo. Kto poprowadzi wydarzenie?

Pozdrowienia z Końca Świata

Sylwester Zakopane 2021/22 TVP - PROWADZĄCY

Tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Sylwester Zakopane 2021/2022 TVP – Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska z Telewizją Polską jest związana od 2018 roku. Początkowo pracowała w dziale kultury i show-biznesu w programie Pytanie na śniadanie, a już w maju 2019 roku została jedną z prowadzących show. Widzowie mieli okazję oglądać ją w magazynie kulturalnym Lajk!, podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2020 oraz 2021 roku, gdzie wystąpiła w roli prowadzącej, w dwóch edycjach muzycznego show The Voice of Poland, w których była gospodynią oraz w programie Dance Dance Dance. Gdyby tego było mało, dziennikarka ma już na koncie prowadzenie Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Sylwester Zakopane 2021/2022 TVP – Izabella Krzan

Izabella Krzan zadebiutowała w Telewizji Polskiej w maju 2017 roku, jako prowadząca cykl reportaży Lajk!, a już kilka tygodni później została reporterką Pytania na śniadanie. We wrześniu 2017 roku Krzan została hostessą w programie Koło Fortuny. Jesienią 2019 roku wraz z Maciejem Kurzajewskim współprowadziła program Czar par. Prezenterka ma również na koncie współprowadzenie Sylwestra Marzeń z Dwójką w 2017, 2018 oraz 2020 roku. Od początku 2021 roku wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi Pytanie na śniadanie.

Sylwester Zakopane 2021/2022 TVP - Ida Nowakowska

Ida Nowakowska zaistniała w Telewizji Polskiej w 2018 roku, kiedy to została współprowadzącą Bake Off Junior oraz Sylwestra Marzeń z Dwójką. Od 2019 roku widzowie mają okazję oglądać tancerkę w programach: Dance Dance Dance, Pytanie na śniadanie oraz The Voice Kids. W 2020 roku została gospodynią programu Ameryka da się lubić, a w 2021 roku – prowadzącą taneczne show You Can Dance – Nowa Generacja.

Sonda
Będziesz oglądał Sylwester Marzeń z Dwójką?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/2022 – Tomasz Kammel

Przygoda Tomasza Kammela z Telewizją Polską rozpoczęła się w 1997 roku. To właśnie wtedy dziennikarz prowadził takie programy jak: Randka w ciemno, Wykrywacz kłamstw, Miasto marzeń, Sekrety rodzinne czy też Kawa czy herbata?. W 2007 roku odszedł z TVP, aby w 2011 roku ponownie do niej zawitać. W Telewizji Polskiej jest gospodarzem programów: Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance, The Voice Senior, To był rok! czy też Kocham cię, Polsko!.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/2022 – Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski zaistniał jako gospodarz programu Koło Fortuny w 2017 roku. Dwa lata później, we wrześniu 2019 roku został prowadzącym teleturnieju Jaka to melodia. Kilka miesięcy później, we wrześniu 2020 roku współprowadził koncerty Opole na start i Od Opola do Opola w ramach 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jesienią został współprowadzącym programu The Voice Senior, z kolei w grudniu poprowadził Świąteczny Koncert Życzeń oraz Sylwester Marzeń w TVP2.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/2022 – Norbi

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, jesienią 2018 roku został prowadzącym teleturniej Jaka to melodia?. W 2019 roku Telewizja Polska poinformowała, że piosenkarz został gospodarzem programu Koło fortuny.