Ida Nowakowska

i

Autor: WBF Ida Nowakowska

Ida Nowakowska - mąż, ciąża, You Can Dance, Instagram, rodzice, wiek, waga, taniec

2023-04-29 19:37

Ida Nowakowska-Herndon to polska tancerka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Swietnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior. Tancerka budzi coraz większe zainteresowanie, dlatego zebraliśmy najważniejsze informacje o niej i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Ida Nowakowska - mąż, You Can Dance, Instagram, rodzice, wiek, waga, taniec - to tematy dotyczące tancerki, które najbardziej was interesują. Piękna aktorka urodziła się 7 grudnia 1990 w Warszawie. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Jest solistką Teatru Muzycznego Roma. Widzowie mogli ją podziwiać w musicalach Taniec wampirów, Piotruś Pan, Upiór w operze oraz Koty. Ida Nowakowska występowała również w Studio Buffo. W najbliższym czasie zobaczymy ją w roli jurorki w nowym programie Dance, dance, dance. Znaleźliśmy najważniejsze informacje dotyczące tancerki i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Honorata Skarbek - wiek, choroba, chłopak, Smolasty wzrost, dziecko

Zobacz: Michał Szpak śpiewa Stana Borysa. Posłuchajcie wspaniałego wykonania

Programy rozrywkowe lat 90. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co to za program?
Zdjęcie

Ida Nowakowska - mąż

Piękna tancerka od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona. Para poznała się na pierwszym roku studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Ida Nowakowska - ciąża

26 stycznia 2021 roku Ida ogłosiła na Instagramie, że razem z mężem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Życzenia i gratulacje złożyło jej wiele gwiazd, w tym Kasia Dziurska czy Kasia Cichopek.

Ida Nowakowska - You Can Dance

Tancerka brała udział w pierwszej edycji programu You Can Dance - Po prostu tańcz. Zajęła dziewiąte miejsce. To nie była jej jedyna przygoda z programem. W 2016 roku była jurorką dziewiątej edycji programu.

Ida Nowakowska - Instagram

Idę możecie obserwować na Instagramie - znajdziecie ją pod nickiem @idavictoria. Gwiazda dzieli się zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Ida Nowakowska - rodzice

Aktorka jest córką nieżyjącego już, znanego pisarza Marka Nowakowskiego. Jej mama jest natomiast artystką i reżyserką. `

Ida Nowakowska - wiek, wzrost, waga

Tancerka ma 32 lata. Mierzy 168 cm wzrostu i waży 52 kg.

Ida Nowakowska - taniec

Tancerka oprócz występów w Teatrze Muzycznym Roma i w Buffo, ma na swoim koncie również występy w Nowym Jorku w Metropolitan Opera. Grała tam główną rolę w musicalu Reel to Real. Gwiazda zdobyła kilka bardzo ważnych wyróżnień. Zajęła między innymi pierwsze miejsce w kategorii tańca współczesnego na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku. W 2009 roku zajęła natomiast trzecie miejsce na tym samym konkursie. Ma na swoim koncie również Puchar Polski w Disco Dance oraz pierwsze miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tap Dance. Gdyby tego było mało - w kwietniu 2009 otrzymała nagrodę za pierwsze miejsce na festiwalu baletowym Złote Pointy w Szczecinie.