Senhit - kim jest? Wiek, wzrost, Flo Rida, Adrenalina, Eurowizja 2021, San Marino, Instagram, Facebook, Jaka to melodia

2022-01-02 19:37
Senhit
Autor: EBU / eurovision.tv

Senhit to włoska gwiazda, która w 2021 roku zdobyła popularność w naszym kraju. Znalazła się także na liście gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką 2021/22, który odbędzie w Zakopanem. Nie wszyscy jednak wiedzą, kim jest wokalistka, dlatego postanowiliśmy przedstawić jej sylwetkę. Oto najważniejsze ciekawostki na temat Senhit.

Senhit - kim jest? Wiek, wzrost, Flo Rida, Adrenalina, Eurowizja 2021, San Marino, Instagram, Facebook, Jaka to melodia to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat zagranicznej gwiazdy, którą Polacy znają między innymi z Eurowizji 2021. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej pseudonimu. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Senhit w jednym miejscu. Znajdziesz je niżej.

Rafał Brzozowski i reprezentantka San Marino w przeboju Abby. To trzeba zobaczyć!

Senhit - wiek, wzrost, skąd jest

Senhit, której pełne imię i nazwisko to Senhit Zadik Zadik, urodziła się 1 października 1979 roku w Bolonii we Włoszech. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła 42 lata. Nie ma jednak oficjalnych danych na temat jej wzrostu.

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku

Senhit - Eurowizja, San Marino

Senhit to piosenkarka, którą Europa i Polacy poznali dzięki dwukrotnemu udziałowi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Pierwszy raz na scenie konkursu pojawiła się w 2021 roku. Po dziesięciu latach powróciła na imprezę, która odbyła się w Rotterdamie. Miała pojawić się też na Eurowizji 2020, jednak wydarzenie odwołano. Co ciekawe, gwiazda nie reprezentowała Włoch, a sąsiednie San Marino.

Senhit - Adrenalina, Flo Rida

Największy hit w karierze Senhit to Adrenalina. To właśnie z tą piosenką reprezentowała San Marino na Eurowizji 2021. Nie wykonała jej sama. Ku zaskoczeniu wielu widzów, na scenie towarzyszył jej amerykański raper Flo Rida.

Senhit - Jaka to melodia

Sylwester Marzeń 2021/22 nie jest pierwszą imprezą Senhit w Polsce. Przed Eurowizją 2021 przyjechała do Warszawy, aby wystąpić w programie Jaka to melodia. Zaśpiewała wtedy cover piosenki Waterloo zespołu ABBA, a na scenie towarzyszył jej Rafał Brzozowski.

Senhit - Instagram, Facebook

Senhit podobnie jak większość gwiazd używa mediów społecznościowych. Na Facebooku można znaleźć ją pod adresem www.facebook.com/senhitofficial. Na Instagramie także trzeba szukać jej pod nazwą @senhitofficial. Obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze