Daria Marcinkowska - kim jest wykonawczyni hitu Love Blind?

2021-12-23 12:18
Daria Marcinkowska
Autor: materiały prasowe

Pamiętacie uczestniczkę 10. edycji show The Voice of Poland, która zachwyciła interpretacją utworu Lay Me Down? Występująca po prostu jako DARIA Daria Marcinkowska odnosi coraz większe sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Kim jest wokalistka i co o niej wiadomo? Sprawdźcie najważniejsze informacja jej dotyczące już teraz.

Daria Marcinkowska - kim jest wykonawczyni hitu Love Blond? Wiek, utwory, The Voice of Poland, Instagram: te informacje dotyczące debiutującej na polskim rynku muzycznym artystki interesują wielu internautów. O uczestniczce 10. edycji Voice'a zrobiło się głośno po wydaniu singla Love Blind, który podbił listy przebojów w naszym kraju. Co musicie wiedzieć o tej wschodzącej gwieździe popu?

Daria Marcinkowska - wiek

Ile DARIA ma lat? Odpowiedź na to pytanie, jak w przypadku innych gwiazd show-biznesu, najbardziej nurtuje polskich internautów. Gdy wokalistka brała udział w The Voice of Poland, miała 23 lata. Oznacza to, że w 2021 roku obchodzi 25. urodziny.

Daria Marcinkowska - utwory

Internautów interesuje też solowa kariera piosenkarki. Czy Daria ma na swoim koncie inne piosenki niż Love Blind? Wyprodukowany przez niemieckich producentów kawałek jest debiutanckim singlem artystki. Piosenka ukazała się w marcu tego roku i od razu spotkała się z doskonałym przyjęciem. Oprócz tego wokalistka ma na swoim koncie numer Paranoia, który już w pierwszym tygodniu dostał się do listy AirPlay - Top.

Daria Marcinkowska od Love Blind zaśpiewała głosem Amy Winehouse! [TYLKO U NAS]

Daria Marcinkowska - The Voice

Przełomem w karierze wokalistki był zdecydowanie jej udział w 10. edycji The Voice of Poland. Jej interpretacja hitu Lay Me Down przekonała wszystkich trenerów do odwrócenia się w jej stronę. Daria zdecydowała, że chce szlifować swój głos u boku Margaret. Odpadła na etapie Bitew.

Daria Marcinkowska - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu artystki, koniecznie zajrzyjcie na jej profil na Instagramie. Piosenkarka jest tam dostępna pod nickiem @itsdariamarx.

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze