Stanisław Karpiel-Bułecka: żona, wiek, wzrost, Instagram, ślub, dziecko

2022-01-02 19:48
Stanisław Karpiel-Bułecka
Autor: WBF Stanisław Karpiel-Bułecka

Stanisław Karpiel-Bułecka: wiek, wzrost, Instagram, ślub, żona, dziecko, Sebastian - to zapytania, których na temat muzyka szukacie najczęściej. Zbieramy je w jednym newsie.

Stanisław Karpiel-Bułecka: wiek, wzrost, Instagram, ślub, żona, dziecko, Sebastian - to frazy, które w Google wpisujecie najczęściej na temat Stanisława. Co warto wiedzieć o polskim muzyku? Stanisław jest nie tylko wokalistą i muzykiem zespołu Future Folk, ale także narciarzem. Jest on spokrewniony z Sebastianem Karpielem-Bułecką, ale wbrew pozorom nie są braćmi!

Dance Dance Dance 3 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji programu?

Stanisław Karpiel-Bułecka: wiek

Muzyk urodził się 25 marca 1983. W 2021 roku skończy 38 lat.

Stanisław Karpiel-Bułecka: wzrost

Stanisław jest naprawdę bardzo wysoki - mierzy aż 190 cm wzrostu.

Stanisław Karpiel-Bułecka: Instagram

Instagram muzyka to staszekkarpielbulecka_official. Dzieli się przede wszystkim zdjęciami związanymi z życiem zawodowym, jednak można też znaleźć tu fotki z jego wypraw na narty czy też chwil spędzonych wspólnie z rodziną.

Stanisław Karpiel-Bułecka: ślub, żona

Muzyk od kilku lat związany jest z Anną Lis, która jest warszawianką. Żona Staszka w jego rodzinnym domu pieszczotliwie zwana jest 'Hanią'. Para mieszka razem w Warszawie.

Stanisław Karpiel-Bułecka: dziecko

Pod koniec 2016 roku na świat przyszedł syn pary, który dostał imię po swoim tacie - Stanisław.

Stanisław Karpiel-Bułecka: Sebastian

Mimo że wiele osób sądzi, że Stanisław i Sebastian Karpiel-Bułecka są braćmi, tak naprawdę Sebastian jest dla Stanisława stryjem.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze