Izabella Krzan

i

Autor: wbf

Izabella Krzan - mąż, wiek, Instagram, partner, wzrost, rodzice, dziecko

2022-01-02 18:24

Izabella Krzan to modelka oraz prezenterka telewizyjna. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Trzy lata później została III Wicemiss Warmii i Mazur, a już w listopadzie 2016 roku zwyciężyła konkurs piękności Miss Polonia. Kilka miesięcy później Izabella reprezentowała Polskę podczas konkursu Miss Universe 2016 na Filipinach, ale niestety nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki. Czego jeszcze nie wiecie o modelce? Już teraz przedstawiamy najważniejsze informacje o niej.

Izabella Krzan - mąż, wiek, Instagram, partner, wzrost, rodzice, dziecko - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie modelki. Przełomowym momentem w karierze Izabelli był konkurs Miss Polonia 2016. To dzięki wygranej w tym wydarzeniu zdobyła popularność oraz rzeszę fanów. W 2017 roku Krzan zadebiutowała w roli reporterki Pytania na śniadanie, a następnie w roli hostessy w Kole Fortuny. Izabella Krzan ma również na koncie współprowadzenie programu Czar par. Niewiele osób wie o tym, że kiedyś pasją Izabelli był taniec, który trenowała od 8. do 15. roku życia. Zdobyła wówczas międzynarodową klasę A w tańcach standardowym oraz klasę B w tańcach latynoamerykańskich. 

Ile lat mają polskie aktorki?

Pytanie 1 z 16
Ile lat ma Małgorzata Socha?

Izabella Krzan - wiek, wzrost

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie. Ma 25 lat i 183 cm wzrostu. 

Izabella Krzan - partner, dziecko

Modelka obecnie związana jest z Dominikiem, projektantem z Warszawy. Para nie ma dzieci. 

Izabella Krzan - rodzice

Na próżno szukać informacji na temat rodziców prezenterki. Wiadomo jedynie, że mama Izabelli ma na imię Bożena i może się pochwalić równie smukłą sylwetką, co córka.

Izabella Krzan - Instagram

Gwiazda ma oczywiście konto na Instagramie - @izabellakrzan. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i z zawodowego.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana