Tomasz Kammel - wiek, wzrost, książka, waga, partnerka, Voice of Poland, Instagram. Co o nim wiemy?

2022-03-06 11:42
Tomasz Kammel
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Kammel to wyjątkowy prezenter, którego każdy z nas pamięta między innymi z programu Randka w Ciemno, który prowadził w TVP. Z Telewizją Polską związany jest od roku 1997, a bardziej znany jest w show-biznesie jako Tomasz Kamel. Jest również aktorem, a mogliśmy zobaczyć go między innymi w serialu Klan i Na dobre i na złe. Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl!

Tomasz Kammel to niezwykły, charyzmatyczny prezenter, który potrafi znaleźć wspólny język niemal z każdym. Nic więc dziwnego, że świetnie sprawdza się w roli prezentera The Voice of Poland i The Voice Kids. Dodatkowo, możemy go oglądać w roli prowadzącego na scenie Dance Dance Dance. Jak nikt potrafi rozbawić każdego, a jednocześnie zawsze ma cenną uwagę lub interesującą anegdotkę do opowiedzenia. 

Tomasz Kammel - wiek, wzrost, waga

Tomasz Kammel urodził się 12 lipca 1971 w Jeleniej Górze. Prezenter mierzy około 190cm wzrostu i jest osobą szczupłą, chociaż dokładna waga nie jest znana. 

Tomasz Kammel - książka

Tomasz Kammel jest autorem książki Moc w gębie - jak gadać, żeby się dogadać. Na swojej stronie reklamuje ją w następujący sposób: Masz świetny pomysł, ale brakuje Ci odwagi, żeby powiedzieć o nim na głos w pracy lub szkole. Na imprezie nie pamiętasz imienia osoby, która przedstawiła Ci się 30 sekund wcześniej. Umiejętność dogadywania przyda Ci się przy niezliczonych okazjach! Ta książka odpowiada między innymi na te pytania: Jak gadać tak, aby się dogadać? Dlaczego zżera nas trema i jak sobie z nią radzić? Jakie sztuczki zastosować, aby przemawiać jak sceniczny wyga? Co zrobić z rękami, nogami i twarzą podczas mówienia? Jakie rady w temacie prezentacji i mówienia mają naukowcy i eksperci?

Tomasz Kammel - partnerka

Tomasz Kammel przez wiele lat związany był z Katarzyną Niezgodą. Związek zakończył się w 2015 roku. Obecna partnerka nie jest znana z imienia i nazwiska, bo para ceni sobie prywatność. 

Tomasz Kammel - Instagram 

Tomasz Kammel jest również dostępny w mediach społecznościowych. Możecie znaleźć go między innymi na Instagramie pod nickiem @tomaszkammel. Kilka jego fotografii znajdziecie poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze