Francesco Monte

i

Autor: instagram @francescomontereal

Francesco Monte - ile ma lat, piosenki, wzrost, kto to, Volare, pochodzenie, Instagram

2022-01-02 19:11

Kim jest Francesco Monte? To coraz częściej interesuje wiele osób, ponieważ mężczyzna zaczyna pojawiać się w polskiej Telewizji. Kto to? Ile ma lat? Jakiego jest wzrostu? Jak zaczęła się jego przygoda z mediami? Odpowiedzi na takie pytania i nie tylko znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Francesco Monte - wiek
  2. Francesco Monte - wzrost
  3. Francesco Monte - piosenki
  4. Francesco Monte - Instagram

Francesco Monte - ile ma lat, piosenki, wzrost, kto to, Volare, pochodzenie, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Zastanawiacie się kim jest Francesco Monte? Poznacie go bliżej w tym artykule. Francesco Monte to profesjonalny model z Włoch, artysta oraz oczywiście osobowość medialna. Najbardziej znany jest ze swoich sesji zdjęciowych, a także współprac z markami odzieżowymi takimi jak Guess, New Job Brand, Marciano czy też Boy London Italia. Oprócz tego prężnie działa na Instagramie, gdzie można znaleźć efekty jego sesji zdjęciowych, a także urywki z życia prywatnego. Oprócz tego model regularnie chodzi na siłownię, aby dbać o swoją sylwetkę, natomiast dodatkowo stosuje zbilansowaną dietę. Mówi się, że dawniej studiował ekonomię, jednak mimo wszystko w modelingu i mediach odnajduje się najlepiej. Francesco Monte oczarował już włoską publiczność, internet, a nawet samą Jennifer Lopez z którą współpracował dla marki Guess, ale to jeszcze nie koniec... Od jakiegoś czasu podbija Polskę i bez żadnego ale stał się gwiazdą koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki, które organizowane są przez Telewizję Polską. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Francesco Monte - wiek

Ile lat ma Francesco Monte? Mężczyzna urodził się dokładnie 20 maja 1988 roku w Taranto we Włoszech. W 2021 roku obchodził swoje 33. urodziny.

Francesco Monte - wzrost

Jakiego wzrostu jest Francesco Monte? Mężczyzna jest bardzo wysoki i mierzy 192 cm wzrostu!

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?

Francesco Monte - piosenki

Francesco Monte ma na swoi koncie kilka własny piosenek, do których powstały nawet teledyski. Można znaleźć je w serwisie YouTube i zatytułowane są Siamo già domani, Andiamo Avanti oraz Work this out.

Francesco Monte - Instagram

Francesco Monte jest aktywny na Instagramie. Jego profil obserwuje ponad 1,6 mln użytkowników, a znaleźć go można bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @francescomontereal.