Thomas Anders

i

Autor: VIPHOTO/East News

Thomas Anders - wiek, majątek, żona, dzieci, wzrost, nowa płyta, Instagram

2021-07-11 10:25

Kim jest Thomas Anders? To niemiecki piosenkarz, który zdobył niesamowitą popularność na świecie. Znany jest przede wszystkim jako członek klasycznego, dance-popowego duetu Modern Talking, śpiewającego w języku angielskim. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje znajdziecie w tym artykule. Poznajcie go bliżej!

Spis treści

  1. Thomas Anders - wiek
  2. Thomas Anders - wzrost
  3. Thomas Anders - żona
  4. Thomas Anders - dzieci
  5. Thomas Anders - majątek
  6. Thomas Anders - nowa płyta
  7. Thomas Anders - Instagram

Thomas Anders - wiek, majątek, żona, dzieci, wzrost, nowa płyta, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Thomas Anders to niemiecki piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny, który właściwie nazywa się Bernd Weidung. Ogromną popularność zdobył będąc członkiem muzycznego zespołu Modern Talking. razem z W 1984 roku Dieter Bohlenem. Grupa powstała w 1984 roku, a obok Thomasa występował również Dieter Bohlenem. Artyści bardzo szybko osiągnęli międzynarodowy sukces, jednak po trzech latach zawiesili swoją działalność ze względu na konflikt. Powodem sporu i nieporozumień była żona Andersa - Nora-Isabelle Balling. Kobieta bardzo chciała stać się menadżerem swojego męża, a w dodatku pragnęła jego solowej kariery do tego stopnia, że buntowała go przeciw koledze z zespołu.

Reaktywacja Modern Talking nastąpiła jednak kilka lat później ponieważ w 1998 roku. Od tego czasu do 2003 roku duet wydał w sumie sześć albumów studyjnych. Niestety 21 czerwca 2003 roku, Thomas i Dieter zagrali pożegnalny koncert w Berlinie, zakończając tym samym historię którą stworzyli. Thomas Anders rozpoczął karierę solową i dziś występuje nawet w Polsce, na przykład podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?

Thomas Anders - wiek

Ile lat ma Thomas Anders? Niemiecki wokalista urodził się dokładnie 1 marca 1963 roku w miejscowości Mörz, więc w 2021 roku świętował swoje 58. urodziny.

Thomas Anders - wzrost

Jakiego wzrostu jest Thomas Anders? Mężczyzna jest dosyć wysoki i mierzy około 172 cm wzrostu.

Thomas Anders - żona

Thomas Anders na początku związany był z Norą-Isabelle Balling, z którą wziął ślub 27 lipca 1985 roku. Niestety ich związek nie trwał zbyt długo, ponieważ w 1999 roku się rozwiedli. Rok później, dokładnie 15 lipca 2000 Thomas ponownie się ożenił, lecz tym razem wybranką jego serca została Claudia Hess.

Thomas Anders - dzieci

Czy Thomas Anders ma dzieci? Owocem jego miłości z Claudią Hess jest syn Alexander Mick, który przyszedł na świat 27 czerwca 2002 roku.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Thomas Anders - majątek

Majątek Thomasa Andersa nie jest znany. Spekuluje się jednak, że artysta za zwykły koncert potrafi dostać wynagrodzenie nawet w wysokości 35. tys. euro!

Thomas Anders - nowa płyta

Thomas Anders ma na swoim koncie wiele hitowych kawałków. Najbardziej znanym jest numer Cheri, Cheri Lady, You're My Heart, czy też Sexy, Sexy Lover. Co ciekawe, artysta ma na swoim koncie pierwszy album, który został nagrany w języku angielskim po prawie 5-letniej przerwie. Album nosi nazwę Cosmic, a na pierwszej pozycji znajduje się numer Cosmic Rider, który mocno spodobał się słuchaczom.

Thomas Anders - Instagram

Thomas Anders jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, lub też nazwę @thomasanders_official.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE