Rafał Brzozowski - Eurowizja, wzrost, żona, dzieci, wiek, ślub, dziewczyna, wzrost, brat

2022-01-09 10:56
Rafał Brzozowski - żona, dzieci, wiek, ślub, Eurowizja 2021, dziewczyna, wzrost, brat
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Rafał Brzozowski - żona, dzieci, wiek, ślub, Eurowizja 2021, dziewczyna, wzrost, brat

Rafał Brzozowski to artysta, który w swoim życiu spełnił wiele marzeń i zamierzeń. Na tym jednak się nie zatrzymuje i nieustannie próbuje swoich sił w nowych rzeczach. Prowadzący kultowy program Jaka to Melodia nie ma przed nami tajemnic. Poznajcie go jeszcze lepiej już teraz.

Spis treści

 1. Rafał Brzozowski - wzrost
 2. Rafał Brzozowski - żona, ślub, dziewczyna
 3. Rafał Brzozowski - dzieci
 4. Rafał Brzozowski - wiek
 5. Rafał Brzozowski - The Voice of Poland
 6. Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021
 7. Rafał Brzozowski - wzrost
 8. Rafał Brzozowski - brat

Rafał Brzozowski - wzrostżona, dzieci, wiek, ślub, Eurowizja 2021, dziewczyna, wzrost, brat. Nie ma osoby w Polsce, która nie wie, kim jest Rafał Brzozowski. Wiele osób jednak nie ma pojęcia, że życie tego artysty jest bardzo ciekawe i pełne wyjątkowych momentów. W końcu niewiele znanych osobistości miało okazję występować w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Prowadzący Jaka to Melodia stworzył w duecie z wielką legendą muzyki zupełnie nową, jazzową wersję utworu Zacznij od bacha. Znalazła się ona na czwartej studyjnej płycie uwielbianego przez telewidzów wokalisty. To człowiek pełny pasji, który spełnia swoje nawet najbardziej odległe marzenia. Rafał Brzozowski zrealizował swój cel i zdobył licencję pilota. Kim jest Rafał Brzozowski? Ile ma lat i kto jest jego żoną? Poznajcie go jeszcze bliżej!

Rafał Brzozowski: Nie jestem święty

Rafał Brzozowski - wzrost

Ile wzrostu ma Rafał Brzozowski? Odpowiedź to 183 centymetry wzrostu.

Rafał Brzozowski - żona, ślub, dziewczyna

Była dziewczyna Rafała Brzozowskiego podnosi temperaturę w najzimniejsze dni. W końcu to modelka, która ma na koncie wiele sukcesów jako Miss. To także aktorka w serialu Na sygnale, gdzie wciela się w rolę lekarki. Mowa o Annie Tarnowskiej, która cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie śledzi ją ponad 15 tysięcy osób. Rafał Brzozowski od długiego czasu planuje ślub Anną Tarnowską. Jako modelka osiągnęła ona następujące sukcesy:

 • I Vice - Miss Polonia 2007
 • I Vice - Miss Baltic Sea&Scandinavia 2008
 • II Vice - Miss International 2008
 • III Vice - Miss Intercontinental 2009
 • II Vice - Miss World University 2010

W kwietniu 2021 Rafał Brzozowski ogłosił rozstanie z Anną Tarnowską. Napisał oświadczenie: - Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.

Rafał Brzozowski - dzieci

Rafał Brzozowski ma dzieci? Wokalista i prezenter telewizyjny nie zdecydował się jeszcze na ślub i założenie rodziny. Wykonawca hitu Tak blisko, stara się strzec swojego życia prywatnego i nie ujawnia zbyt wielu informacji. 

Rafał Brzozowski - wiek

Ile lat ma Rafał Brzozowski? Artysta urodził się urodził się 8 czerwca 1981 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2021 roku obchodzić będzie 40. urodziny.

Rafał Brzozowski - The Voice of Poland

Rafał Brzozowski swoją karierę wokalną rozpoczął od udziału w muzycznym programie Szansa na Sukces, w którym zdobył wyróżnienie. Był członkiem grupy Emigranci i Mono. W 2011 roku wziął udział w The Voice of Poland, gdzie po występie w przesłuchaniach w ciemno trafił do ekipy Andrzeja Piasecznego. Był w tej samej drużynie, co Antek Smykiewicz, który ostatecznie wygrał rywalizację ze swoim starszym kolegą.

Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

Rafał Brzozowski od wielu lat marzy od występie w Eurowizji. Brał udział w krajowych eliminacjach w 2017 roku, gdzie wykonał Sky Over Europe. Ostatecznie, w preselekcjach, lepsza okazała się Kasia Moś, która wykonywała utwór Flashlight. W 2021 roku Rafał Brzozowski pojechał do Rotterdamu, by reprezentować Polskę w czasie 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaśpiewał piosenkę The Ride. Niestety, nie udało mu się dostać do finału.

The Ride: POLSKA PIOSENKA na Eurowizję 2021. O czym śpiewa Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski - wzrost

Ile wzrostu ma Rafał Brzozowski? Prowadzący Jaka to Melodia ma 183 centymetry wzrostu. 

Rafał Brzozowski - brat

Rafał Brzozowski ma dwóch młodszych od siebie braci. Pawła Brzozowskiego i o 17 lat młodszego Adama Brzozowskiego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze