Sławomir Zapała: żona, filmy, wiek, dzieci, piosenki

2022-01-02 19:37
Sławomir Zapala: żona, filmy, wiek
Autor: VIPHOTO/East News Sławomir

Sławomir Zapała: żona, filmy, wiek - czyli wszystko, o co pytacie Google, zbieramy w jednym miejscu! Dowiedz się jak najwięcej o autorze 'Miłości w Zakopanem'.

Sławomir Zapała: wszystko, co chcecie wiedzieć o słynnym polskim wokaliście zbieramy w jednym artykule. Sławomirowi sławę przyniósł przebój Miłość w Zakopanem, który stał się hitem lata 2017. Od tego czasu mówią o nim wszyscy - został również jedną z największych gwiazd podczas 'Sylwestra Marzeń' z dwójką. Mało osób wie, że Sławomir, zanim stał się wokalistą, był również... aktorem!

Sławomir - żona

Żoną Sławomira jest Magda Kajrowicz. Magda urodziła się w 1984 roku w Krakowie. Jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych, po powrocie do Polski obydwoje pracowali jako aktorzy. Teraz Magda występuje razem ze Sławomirem podczas koncertów i śpiewa w chórkach w zespole. 

Sławomir - dzieci

Para ma jednego syna Kordiana, który urodził się 9.09.2016 roku.

Sławomir - filmy

Sławomir jest absolwentem szkoły teatralnej. Zanim zdobył wielką sławę, pracował w swoim wyuczonym zawodzie. Mogliśmy oglądać go m.in. w Listach do M. 3, Planecie singli, Blondynce czy Prosto w serce. 

Cześć tu Sławomir. Cukierek albo psikus. #CześćTuSławomir #CzućPiniądz #prl Post udostępniony przez Sławomir (@slawomir_gwiazda_rock_polo)

Sławomir - wiek

Sławomir urodził się w 1983 roku w Krakowie, urodziny obchodzi 19 marca. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze