Karolina Stanisławczyk wyśpiewała hit Cliche! Co o niej wiemy? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2022-01-02 19:49
Karolina Stanisławczyk
Autor: YouTube/hypsteriarecords

Piosenka Cliché to jeden z największych hitów 2021 roku. Za utworem stoi debiutująca na scenie muzycznej Karolina Stanisławczyk. Co wiadomo o młodej piosenkarce, która szturmem podbiła listy przebojów w całym kraju? Sprawdźcie najważniejsze informacje jej dotyczące.

Karolina Stanisławczyk - wiek, wzrost oraz Instagram to informacje, jakich internauci poszukują najczęściej na temat debiutantki, która singlem Cliché podbiła serca milionów Polaków. Choć Karolina miała już na swoim koncie kilka numerów, w tym udaną współpracę z Michałem Szczygłem, to dopiero wydany w styczniu tego roku kawałek Cliché zapewnił jej wielką popularność. Zawierający sample hitu Co mi Panie dasz? z repertuaru Bajmu numer rozgrzał słuchaczy w całym kraju, a nakręcony do niego teledysk wygenerował już osiem milionów wyświetleń. Wielu internautów poszukuje informacji na temat wschodzącej gwiazdy popu. Co o niej wiemy?

Karolina Stanisławczyk - wiek

Ila lat ma Karolina Stanisławczyk? To pytanie jest jednym z najczęściej wyszukiwanych w kontekście piosenkarki. Spieszymy zatem z odpowiedzią. Karolina Stanisławczyk przyszła na świat 30 maja 2000 roku, co oznacza, że w tym roku skończyła 21 lat.

Karolina Stanisławczyk - wzrost

Internautów interesuje też to, ile wzrostu mierzy debiutująca na scenie muzycznej wokalistka. Artystka nigdy nie wypowiedziała się na ten temat, a tym samym nie podzieliła się odpowiedzią na to nurtujące jej fanów pytanie.

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Karolina Stanisławczyk - płyta

Za Cliché poszły kolejne hity. W niedługim czasie artystka zaprezentowała dwa kolejne single: Atrament oraz Slow Motion. Wszystkie numery promują wydany w maju tego roku debiutancki krążek Karoliny Stanisławczyk, którego tytuł to właśnie Cliché.

Karolina Stanisławczyk - Instagram

Jesli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu zawodowym Karoliny Stanisławczyk, zajrzyjcie na jej Instagrama. To właśnie tam artystka w pierwszej kolejności informuje o kolejnych projektach.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze