Karolina Stanisławczyk wyśpiewała hit Cliche! Co o niej wiemy? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2021-07-29 15:14
Karolina Stanisławczyk
Autor: YouTube/hypsteriarecords

Piosenka Cliché to jeden z największych hitów 2021 roku. Za utworem stoi debiutująca na scenie muzycznej Karolina Stanisławczyk. Co wiadomo o młodej piosenkarce, która szturmem podbiła listy przebojów w całym kraju? Sprawdźcie najważniejsze informacje jej dotyczące.

Karolina Stanisławczyk - wiek, wzrost oraz Instagram to informacje, jakich internauci poszukują najczęściej na temat debiutantki, która singlem Cliché podbiła serca milionów Polaków. Choć Karolina miała już na swoim koncie kilka numerów, w tym udaną współpracę z Michałem Szczygłem, to dopiero wydany w styczniu tego roku kawałek Cliché zapewnił jej wielką popularność. Zawierający sample hitu Co mi Panie dasz? z repertuaru Bajmu numer rozgrzał słuchaczy w całym kraju, a nakręcony do niego teledysk wygenerował już osiem milionów wyświetleń. Wielu internautów poszukuje informacji na temat wschodzącej gwiazdy popu. Co o niej wiemy?

Karolina Stanisławczyk - wiek

Ila lat ma Karolina Stanisławczyk? To pytanie jest jednym z najczęściej wyszukiwanych w kontekście piosenkarki. Spieszymy zatem z odpowiedzią. Karolina Stanisławczyk przyszła na świat 30 maja 2000 roku, co oznacza, że w tym roku skończyła 21 lat.

Karolina Stanisławczyk - wzrost

Internautów interesuje też to, ile wzrostu mierzy debiutująca na scenie muzycznej wokalistka. Artystka nigdy nie wypowiedziała się na ten temat, a tym samym nie podzieliła się odpowiedzią na to nurtujące jej fanów pytanie.

Karolina Stanisławczyk - płyta

Za Cliché poszły kolejne hity. W niedługim czasie artystka zaprezentowała dwa kolejne single: Atrament oraz Slow Motion. Wszystkie numery promują wydany w maju tego roku debiutancki krążek Karoliny Stanisławczyk, którego tytuł to właśnie Cliché.

Karolina Stanisławczyk - Instagram

Jesli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu zawodowym Karoliny Stanisławczyk, zajrzyjcie na jej Instagrama. To właśnie tam artystka w pierwszej kolejności informuje o kolejnych projektach.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze