Małgorzata Tomaszewska - wiek, Insta, mąż. Kim jest prezenterka Pytanie na śniadanie?

2022-01-02 18:23 jj
Małgorzata Tomaszewska - wiek, Insta, mąż. Kim jest prezenterka Pytanie na śniadanie?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Małgorzata Tomaszewska - wiek, Insta, mąż. Kim jest prezenterka Pytanie na śniadanie?

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Prowadząca program Pytanie na śniadanie to jedna z nowych twarzy TVP. Ile ma lat, czy ma instagraa i kto jest jej mężem? To najczęściej zadawane pytania w wyszukiwarce Google. Poznaj bliżej jedną z gospodyń śniadaniowego programu "Dwójki".

Małgorzata Tomaszewska - wiek, Insta, mąż. Kim jest prezenterka Pytanie na śniadanie? Na to pytanie próbują znaleźć odpowiedź internauci w sieci. Przybliżamy Wam sylwetkę nowej twarzy TVP. Małgorzata Tomaszewska, dla osób które interesują się sportem zostanie na zawsze córką człowieka, który zatrzymał Anglię, czyli słynnego bramkarza Jana Tomaszewskiego. Małgorzata jest córką również znanej tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej. Tomaszewska dzieciństwo spędziła w Łodzi. Uwielbiała sport. Grała w tenisa, jeździła na łyżwach i wrotkach. Gdy miała 11 lat jej rodzice rozwiedli się. W wieku 15 lat, postanowiła spróbować swoich sił w branży modelingu. Po szkole średniej zaczęła studiować socjologię, a później psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. W telewizji zaczęła od stacji Sportklub, gdzie prowadziła program o piłce nożnej, a później została pogodynką Polsatu. 

Małgorzata Tomaszewska - wiek

Małgorzata Tomaszewska urodziła się w Łodzi 25 stycznia 1989 roku. To oznacza, że w 2021 roku skończy 32 lata. 

Małgorzata Tomaszewska - Insta

Prezenterka ma konto na portalu Instagram i obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób. Niestety od niedawna konto ustawione jest jako prywatne. 

Małgorzata Tomaszewska - mąż

Małgorzata Tomaszewska wyszła za mąż za Ygita Tarci, który przez długi czas był jej sąsiadem. Jak sama opisuje w jednej z rozmów, przypadkowo spotkali się w warszawskiej restauracji i od tego czasu codziennie do siebie pisali i dzwonili, aż połączyło ich uczucie.

Małgorzata Tomaszewska - dzieci

Małgorzata ma syna Enzo, który ma trzy lata.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE