Norbi - wiek, rodzice, żona, Krzysztof Krawczyk. Gdzie mieszka muzyk?

2021-08-29 20:13
Norbi: rodzice, żona, wiek. Gdzie mieszka muzyk?
Autor: WBF Norbi

Norbi: rodzice, żona, wiek. Gdzie mieszka muzyk? O to pytacie najczęściej, wyszukując informacje na temat Norbiego. Zbieramy je w jednym artykule!

Norbi: rodzice, żona, wiek. Gdzie mieszka muzyk? Te zagadnienia z życia Norbiego ciekawią was najbardziej i to właśnie je wpisujecie najczęściej w Google. Co warto wiedzieć na temat muzyka? Sprawdźcie najciekawsze informacje o Norbim! Zdradził on całkiem sporo informacji ze swojego życia prywatnego. Informacje o Norbercie Dudziuku zbieramy w jednym miejscu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.05.2021

Norbi: wiek

Norbert urodził się 2 maja 1972 w Ostródzie. W 2021 roku obchodził 49. urodziny.

Norbi: żona

W 2016 roku muzyk ożenił się po raz trzeci. Jego wybranka ma na imię Marzena.

Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost. Co łączy aktora z Dodą?

Autor: brak danych

  Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost, Doda - o te tematy pytacie Google najczęściej w związku ze słynnym aktorem. Co warto wiedzieć na jego temat? Bohdan Łazuka ma na swoim koncie wiele naprawdę rewelacyjnych ról, a jego postać w polskiej kinematografii jest już niemal legendarna. Sprawdź najważniejsze informacje na temat aktora i dowiedz się, co łączy go z Dodą!

Norbi: gdzie mieszka?

Jak podaje fakt.pl, para ma bardzo duży dom pod Radomiem. Norbi przeprowadził się z Warszawy do 300-metrowej willi, która należy do jego żony.

Norbi: rodzice

Pod koniec 2008 roku pojawiła się plotka, jakoby Norbi miał być synem Krzysztofa Krawczyka. Obaj muzycy jednak bardzo szybko zdementowali te doniesienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze