Gromee i Sara Chmiel-Gromala oczarowali internautów. Klubowy hit w romantycznej odsłonie!

i

Autor: screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/gromeeofficial/videos/278178020018656/ Gromee i Sara Chmiel-Gromala oczarowali internautów. Klubowy hit w romantycznej odsłonie!

Gromee i Sara Chmiel-Gromala oczarowali internautów. Klubowy hit w romantycznej odsłonie!

2020-05-20 9:51

Another Day, to jedna z najbardziej hitowych "klubówek, spośród wszystkich, pojawiły się w 2020 roku. Gromee, czyli autor utworu, wspólnie ze swoją rodziną postanowił stworzyć akustyczną wersje numeru, w którym zakochali się internauci. Teraz słuchacze zakochali się w romantycznej odsłonie tego hitu! Zobaczcie sami wykonanie - na ESKA.pl!

Minęło kilkanaście dni od premiery utworu Another Day, czyli jednej z najbardziej klubowych produkcji w karierze Gromeego. Od 8 maja utwór zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy, które świadczą o jednym - to może być hit lata! Co więcej internauci nie kryją zaskoczenia najnowszą produkcją, za którą odpowiada krakowski producent. W końcu to zupełnie inaczej brzmiący kawałek, niż ma to miejsce w przypadku poprzednich utworów Andrzeja Gromali tj. One Last Time, Light Me Up, Without You, Live Forever, Gravity, Open Up Your Heart, czy hitu Sweet Emotions, który gramy na antenie Radia ESKA. 

Zobacz: GROMEE ORCHESTON 2020: gwiazdy, bilety, data i miejsce. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

Another Day, to tak naprawdę do wokalna wersja utworu, a raczej oficjalnego intra, ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival, która odbyła się w Podczelu. Za tekst Another Day odpowiada Marco Sissa. Za całościową kompozycję Andrzej Gromala, który już w październiku, pojawi się w ICE Kraków Congress Centre. Wszystko ze względu na trzecią edycję Orchestonu. Bilety są jeszcze dostępne. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Gromee - romantyczna wersja Another Day

Gromee i jego małżonka Sara Chmiel-Gromala, czyli wokalistka zespołu Łzy, postanowili tchnąć w klubowy utwór jeszcze więcej miłości, uczucia i romantyzmu. Stworzyli wyjątkową wersje obok której nie można przejść obojętnie. Przekonajcie się sami i odpalcie przejmującą wersję Another Day już teraz: