Chris Hemsworth w zwiastunie ekscentrycznego filmu Netfliksa. O czym opowie "Pajęcza głowa" i kiedy odbędzie się premiera?

2022-05-18 13:23 Natalia Nowecka
Chris Hemsworth w filmie Pajęcza głowa
Autor: materiały prasowe Netflix Chris Hemsworth w filmie Pajęcza głowa - zwiastun i data premiery

Chris Hemsworth, czyli słynny gwiazdor Marvela, powraca na łono Netfliksa. W sieci zadebiutował zwiastun filmu "Pajęcza głowa" od twórcy głośnego "Top Gun: Maverick". O czym opowie produkcja i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Zanim Chris Hemsworth ponownie zachwyci nad jako bóg piorunów w filmie "Thor: Miłość i grom", ujrzymy go w najnowszej produkcji platformy Netflix"Pajęcza głowa" to film zapowiadany jako zgrabne połączenie thrillera psychologicznego i czarnej komedii, którego akcja przeniesie nas do ultranowoczesnego zakładu karnego, gdzie przeprowadzane są dziwne eksperymenty na ludziach. W sieci ukazał się zwiastun, który zdradził też datę premiery.

Pajęcza głowa: O CZYM BĘDZIE FILM?

Fabułę filmu "Pajęcza głowa" oparto na opublikowanym w tygodniku The New Yorker opowiadaniu George'a Saundersa pod tytułem "Escape From Spiderhead".

W ultranowoczesnym zakładzie karnym bez krat, cel i pomarańczowych ubrań, zarządzanym przez genialnego wizjonera Steve'a Abnestiego (Chris Hemsworth), osadzeni mogą skrócić wyrok, decydując się na wszczepienie modułu dawkującego psychodeliki. W "Pajęczej głowie" więźniowie-ochotnicy mogą być sobą do momentu, w którym stają się kimś innym. Bywa, że stają się lepszą wersją siebie samych. Humor nie dopisuje? Mamy coś na to. Brakuje słów? Nie ma sprawy. Gdy między osadzonymi w więzieniu Jeffem (Miles Teller) i Lizzy (Jurnee Smollett) budzi się uczucie, ich droga do odkupienia win staje się kręta, ponieważ eksperymenty Abnestiego zaczynają całkowicie przesuwać granice wolnej woli.

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi pierwsza porażka Marvela? Zwiastun "She-Hulk" wygląda KOSZMARNIE. Kiedy premiera serialu?

Pajęcza głowa: ZWIASTUN

Zwiastun filmu "Pajęcza głowa" prezentuje się następująco:

Pajęcza głowa: KIEDY PREMIERA NA NETFLIX?

"Pajęcza głowa" zawita na Netfliksie 17 czerwca 2022 roku. Czy kolejna produkcja platformy z Chrisem Hemsworthem powtórzy sukces hitu "Tyler Rake: Ocalenie"? Przekonamy się.

Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski (twórca "Top Gun: Maverick"), który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Rhetta Reese'a i Paula Wernicka ("Deadpool", "Zombieland"). 

ZOBACZ TAKŻE: Netflix - najpopularniejsze filmy TOP 10. To trzeba zobaczyć!

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE