Chris Hemsworth w filmie Pajęcza głowa

i

Autor: materiały prasowe Netflix Chris Hemsworth w filmie Pajęcza głowa - zwiastun i data premiery

Chris Hemsworth w zwiastunie ekscentrycznego filmu Netfliksa. O czym opowie "Pajęcza głowa" i kiedy odbędzie się premiera?

2022-05-18 13:23

Chris Hemsworth, czyli słynny gwiazdor Marvela, powraca na łono Netfliksa. W sieci zadebiutował zwiastun filmu "Pajęcza głowa" od twórcy głośnego "Top Gun: Maverick". O czym opowie produkcja i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Zanim Chris Hemsworth ponownie zachwyci nad jako bóg piorunów w filmie "Thor: Miłość i grom", ujrzymy go w najnowszej produkcji platformy Netflix"Pajęcza głowa" to film zapowiadany jako zgrabne połączenie thrillera psychologicznego i czarnej komedii, którego akcja przeniesie nas do ultranowoczesnego zakładu karnego, gdzie przeprowadzane są dziwne eksperymenty na ludziach. W sieci ukazał się zwiastun, który zdradził też datę premiery.

Pajęcza głowa: O CZYM BĘDZIE FILM?

Fabułę filmu "Pajęcza głowa" oparto na opublikowanym w tygodniku The New Yorker opowiadaniu George'a Saundersa pod tytułem "Escape From Spiderhead".

W ultranowoczesnym zakładzie karnym bez krat, cel i pomarańczowych ubrań, zarządzanym przez genialnego wizjonera Steve'a Abnestiego (Chris Hemsworth), osadzeni mogą skrócić wyrok, decydując się na wszczepienie modułu dawkującego psychodeliki. W "Pajęczej głowie" więźniowie-ochotnicy mogą być sobą do momentu, w którym stają się kimś innym. Bywa, że stają się lepszą wersją siebie samych. Humor nie dopisuje? Mamy coś na to. Brakuje słów? Nie ma sprawy. Gdy między osadzonymi w więzieniu Jeffem (Miles Teller) i Lizzy (Jurnee Smollett) budzi się uczucie, ich droga do odkupienia win staje się kręta, ponieważ eksperymenty Abnestiego zaczynają całkowicie przesuwać granice wolnej woli.

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi pierwsza porażka Marvela? Zwiastun "She-Hulk" wygląda KOSZMARNIE. Kiedy premiera serialu?

Pajęcza głowa: ZWIASTUN

Zwiastun filmu "Pajęcza głowa" prezentuje się następująco:

Pajęcza głowa: KIEDY PREMIERA NA NETFLIX?

"Pajęcza głowa" zawita na Netfliksie 17 czerwca 2022 roku. Czy kolejna produkcja platformy z Chrisem Hemsworthem powtórzy sukces hitu "Tyler Rake: Ocalenie"? Przekonamy się.

Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski (twórca "Top Gun: Maverick"), który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Rhetta Reese'a i Paula Wernicka ("Deadpool", "Zombieland"). 

ZOBACZ TAKŻE: Netflix - najpopularniejsze filmy TOP 10. To trzeba zobaczyć!

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?