Najlepsze thrillery psychologiczne i nie tylko. TOP10 tytułów, które trzymają w napięciu do samego końca

2022-02-11 16:35 Leon Pietrzak
Fargo
Autor: EAST NEWS

Wszyscy kochamy dreszczowce. Żaden inny gatunek filmowy nie potrafi tak dobrze zbudować napięcia i grać nutką niepewności, jak właśnie thriller. Widzowie pokochali również pewną tajemniczość, która kryje się w takich produkcjach. Jeżeli jesteście fanami takiego kina, to przygotowaliśmy listę najlepszych thrillerów ever!

Filmy, które trzymają w napięciu? Takich na pewno nie brakuje. Najlepszym gatunkiem filmowym, który wywoła pożądany dreszcz emocji, jest zdecydowanie thriller. Popularne dreszczowce możemy podzielić kilka kategorii, m.in. na komediowe, kryminalne, polityczne, szpiegowskie, czy psychologiczne. Ten ostatni jest szczególnie wyjątkowy. Poza budowaniem napięcia, przerażających scen i zwrotów akcji, koncertuje się głównie na aspektach postępowania bohaterów. Przykładów nie trzeba szukać daleko - Podziemny krąg, Wyspa tajemnic, Zawrót głowy. To jednak nie wszystko i takich produkcji jest o wiele więcej. Wybraliśmy 10 najlepszych thrillerów, które trzymają w napięciu do samego końca.

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE