Najlepsze seriale komediowe. Te produkcje bawią do łez

2022-04-06 18:17 Natalia Nowecka
Które produkcje rozbawią was do łez?
Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video; Hulu; HBO Max

Seriale komediowe od lat cieszą się olbrzymią popularnością. Któż bowiem nie lubi rozsiąść się przed telewizorem i po ciężkim dniu w pracy włączyć coś rozluźniającego i zabawnego? Jeśli poszukujecie dobrego serialu komediowego, który rozbawi was do łez, trafiliście we właściwe miejsce.

Choć gusta są różne i podczas gdy jedni lubują się w klimatach grozy, fantastyki, czy ciężkich dramatów, w zasadzie wszyscy kochają seriale komediowe. Zapewne bierze się to stąd, że każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu się odprężyć i zwyczajnie pośmiać przed ekranem. Mało co tak poprawia humor, jak seans porządnej komedii, wierzcie mi.

I mimo, iż sama należę do osób, które wolą płakać przed ekranem, niż się śmiać (pozdrawiam wszystkich popkulturowych masochistów), jest kilka seriali komediowych, które zajmują wyjątkowe miejsce w moim serduszku i uważam, że każdy powinien doświadczyć tej niewymownej przyjemności obcowania z nimi. 

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Najlepsze seriale komediowe [TOP10]

W związku z tym postanowiłam wyłonić dla was 10 absolutnie najlepszych seriali komediowych, jakie widziała telewizja. W poniższej galerii znajdziecie oczywiście kilka klasyków, których po prostu nie mogłam pominąć, ale też nowsze, mniej znane produkcje, które gwarantuję - podbiją wasza serca i będziecie do nich wracać raz za razem. 

Zatem, bez zbędnego przedłużania - oto 10 najlepszych seriali komediowych, które koniecznie musicie obejrzeć:

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Sonda
Lubisz oglądać seriale komediowe?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE