Które produkcje rozbawią was do łez?

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video; Hulu; HBO Max

Najlepsze seriale komediowe. Te produkcje bawią do łez

2022-04-06 18:17

Seriale komediowe od lat cieszą się olbrzymią popularnością. Któż bowiem nie lubi rozsiąść się przed telewizorem i po ciężkim dniu w pracy włączyć coś rozluźniającego i zabawnego? Jeśli poszukujecie dobrego serialu komediowego, który rozbawi was do łez, trafiliście we właściwe miejsce.

Choć gusta są różne i podczas gdy jedni lubują się w klimatach grozy, fantastyki, czy ciężkich dramatów, w zasadzie wszyscy kochają seriale komediowe. Zapewne bierze się to stąd, że każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu się odprężyć i zwyczajnie pośmiać przed ekranem. Mało co tak poprawia humor, jak seans porządnej komedii, wierzcie mi.

I mimo, iż sama należę do osób, które wolą płakać przed ekranem, niż się śmiać (pozdrawiam wszystkich popkulturowych masochistów), jest kilka seriali komediowych, które zajmują wyjątkowe miejsce w moim serduszku i uważam, że każdy powinien doświadczyć tej niewymownej przyjemności obcowania z nimi. 

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Najlepsze seriale komediowe [TOP10]

W związku z tym postanowiłam wyłonić dla was 10 absolutnie najlepszych seriali komediowych, jakie widziała telewizja. W poniższej galerii znajdziecie oczywiście kilka klasyków, których po prostu nie mogłam pominąć, ale też nowsze, mniej znane produkcje, które gwarantuję - podbiją wasza serca i będziecie do nich wracać raz za razem. 

Zatem, bez zbędnego przedłużania - oto 10 najlepszych seriali komediowych, które koniecznie musicie obejrzeć:

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Sonda
Lubisz oglądać seriale komediowe?