Tyler Rake: Ocalenie

i

Autor: screen z youtube/Netflix Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie - 2 część filmu Netflix powstanie! Kiedy premiera?

2020-05-13 12:54

Tyler Rake: Ocalenie to widowiskowy film akcji wyprodukowany przez Netflix. W główną rolę - nieustraszonego najemnika, wcielił się Chris Hemsworth. Zakończenie filmu wskazuje na to, że twórcy zostawili "otwarta furtkę" na ewentualne zrealizowanie drugiej części. Jakie są na to szanse?

Tyler Rake, którego gra Chris Hemsworth jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca. Tyler Rake: Ocalenie to pełen akcji, trzymający w napięciu thriller w reżyserii Sama Hargrave’a. 

Tyler Rake: Ocalenie: druga część powstanie?

Wszyscy widzowie, którzy obejrzeli film do końca zapewne zastanawiają się, czy rozmazana postać przy basenie to główny bohater. Czy Tyler miał szansę przeżyć postrzał? Czy wpadł do wody celowo? Film ma otwarte zakończenie, co daje możliwość nakręcenia drugiej części "Ocalenia". Czy tak się stanie? Film cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a Netflix nie przepuszcza takich okazji. Wszystkie oryginalne produkcje, które okazywały się sukcesem dostawały drugą część bądź kolejny sezon. Ze względu na pandemię koronawirusa na oficjalną decyzję serwisu streamingowego będziemy musieli niestety poczekać.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu