Netflix maj 2022

i

Autor: materiały prasowe Netflix Netflix MAJ 2022 - najciekawsze premiery

Netflix MAJ 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

2022-05-01 14:50

Co ciekawego zadebiutuje na Netfliksie w maju 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier Netfliksa i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Netflix - filmy i seriale na maj 2022. Które produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od giganta streamingowego.\

ZOBACZ TAKŻE: Seriale maj 2022 - najciekawsze premiery. Netflix, HBO, Amazon, Player, Apple TV+

Netflix MAJ 2022 - najciekawsze premiery

Maj 2022 na Netfliksie to przede wszystkim powrót jednego z flagowych seriali platformy. Znajdzie się też coś dla fanów kryminałów, produkcji dokumentalnych oraz romansideł. W nadchodzących tygodniach zobaczymy też netfliksową odpowiedź na "Euforię", zatem miłośnicy młodzieżówek też powinni być ukontentowani.

Netflix MAJ 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery Netfliksa na maj 2022. Czeka nas sporo powrotów, ale także kilka naprawdę ciekawych debiutów!

"Trzy metry nad niebem" sezon 3 - 4 maja na Netflix

Trzecia (i ostatnia) odsłona młodzieżowego romansidła, nawiązującego do popularnego niegdyś filmu o tym samym tytule. Co czeka nas tym razem?

Kolejne lato przynosi nowe trójkąty miłosne, a grupa dobrych znajomych przeżywa wielkie namiętności i testuje granice przyjaźni.

"Pentawerat" - 5 maja na Netflix

Tajne stowarzyszenie, które od wieków steruje światem z tylnego siedzenia, musi poradzić sobie z wewnętrznym zagrożeniem. Czy pomoże mu w tym kanadyjski reporter?

"Clark" - 5 maja na Netflix

Historia Clarka Olofssona, od którego zbrodni pochodzi nazwa syndromu sztokholmskiego. Film oparty na prawdzie i kłamstwach tego kontrowersyjnego przestępcy. W roli głównej Bill Skarsgård.

"Nowy Eden" - 6 maja na Netflix

Grupa młodych ludzi udaje się na imprezę na odludną, rajską wyspę. Niestety na miejscu okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się wydawało.

"Kto zabił Sarę? sezon 3 - 18 maja na Netflix

Podczas gdy wrogowie stają się sprzymierzeńcami, a skrywana prawda wychodzi na jaw, w finalnym sezonie Álex nie spocznie, aż rozwiąże nową zagadkę - co stało się z Sarą?

"Miłość, śmierć i roboty: sezon 3 - 20 maja na Netflix

Wielki powrót jednego z najlepszych seriali animowanych ostatnich lat! Niesamowite światy budzące pełen niepokoju zachwyt i pogmatwane fabuły już wkrótce w trzeciej części nagrodzonej Emmy animowanej antologii Tima Millera i Davida Finchera.

"Stranger Things" sezon 4, część 1 - 27 maja na Netflix

W czasie wiosennych ferii nad Hawkins znów nadciąga mrok, wywołując nowe zagrożenia, niepokojące wspomnienia i widmo wojny.

ZOBACZ TAKŻE: Najgorsze seriale, które kiedyś kochaliśmy. Dziś nie miałyby racji bytu

Netflix MAJ 2022 - FILMY

Na polu filmowym też czeka nas kilka niespodzianek, zarówno fabularnych, jak i dokumentalnych. Najciekawsze filmowe premiery Netfliksa prezentują się następująco:

"Nieobliczalni 2" - 6 maja na Netflix

Zmuszeni do ponownej współpracy po dziesięciu latach dwaj kompletnie różni policjanci badają sprawę morderstwa w podzielonym francuskim miasteczku, w którym czai się dużo poważniejszy spisek.

"Nasz ojciec" - 11 maja na Netflix

Gdy dzięki testowi DNA pewna kobieta odkrywa swoje liczne rodzeństwo, ujawnia spisek, w który zamieszani są dawcy nasienia i lekarz zajmujący się leczeniem bezpłodności.

"Powrót do liceum" - 13 maja na Netflix

Po pechowym występie cheerleaderka zapada w śpiączkę na dwie dekady. Teraz ma 37 lat, właśnie się obudziła i jest gotowa, aby spełnić swoje marzenie - zostać królową balu.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?