She-Hulk

i

Autor: Screenshot Youtube/Marvel Entertainment She-Hulk - pierwszy zwiastun i data premiery serialu Marvela

Nadchodzi pierwsza porażka Marvela? Zwiastun "She-Hulk" wygląda KOSZMARNIE. Kiedy premiera serialu?

2022-05-18 11:40

She-Hulk: Attorney at Law to nadchodzący serial od Marvel Studios, który zapozna nas z zupełnie nową superbohaterką. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun, który... nie wygląda zbyt obiecująco. Co już wiemy o serialu i kiedy odbędzie się premiera?

She-Hulk to postać dobrze znana wszystkim fanom komiksów Marvela, jednak na swój aktorski debiut na ekranie musiała poczekać aż do 2022 roku. Serial "She-Hulk: Attorney at Law" przybliży nam losy kuzynki Hulka i wprowadzi do uniwersum kolejną superbohaterkę. Niestety pierwszy zwiastun, który właśnie ujrzał światło dzienne, może nieco ostudzić entuzjazm fanów.

She-Hulk: Attorney at Law - O CZYM BĘDZIE SERIAL?

W zapowiedzi opublikowanej przez Marvel Studios widzimy główny zaraz fabularny "She-Hulk: Attorney at Law". Tatiana Maslany występuje tu jako Jennifer Walters - młoda prawniczka z Nowego Jorku, która specjalizuje się w sprawach dotyczących superbohaterów (w komiksach broniła między innymi Starfoxa, w którego w MCU wciela się Harry Styles). Kobieta ulega jednak wypadkowi, w wyniku którego otrzymuje transfuzję krwi od swojego kuzyna Bruce'a Bannera, powszechnie znanego jako Hulk (w tej roli powróci Mark Ruffalo) i staje się tytułową superbohaterką. Na swojej drodze She-Hulk spotka między innymi takie postacie jak Titania i Frog-Man. 

She-Hulk: Attorney at Law - ZWIASTUN

Choć pierwszy zwiastun "She-Hulk: Attorney at Law" spełnia obietnicę złożoną przez Marvel Studios, że otrzymamy serial prawniczy z silnymi elementami humorystycznymi, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że całość prezentuje się... tanio, niczym produkcja superhero sprzed 20 lat. Szczególnie rzuca się w oczy tragiczne wręcz CGI, za sprawą którego tytułowa bohaterka wygląda po prostu koszmarnie (internauci żartują, że przypomina gorszą wersję Fiony ze "Shreka"). Zobaczcie zresztą sami - zwiastun "She-Hulk: Attorney at Law" prezentuje się bowiem następująco:

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

She-Hulk: Attorney at Law - KIEDY PREMIERA?

"She-Hulk: Attorney at Law" zadebiutuje na platformie Disney + 17 sierpnia 2022 roku (sam serwis wejdzie do naszego kraju już 14 czerwca). W roli głównej zobaczymy wspomnianą już Tatianę Maslany, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Mark Ruffalo jako Profesor Hulk, Tim Roth jako Abomination (znany z filmu "Incredible Hulk") i Jameela Jamil jako Titania - główna przeciwniczka She-Hulk, a także Ginger Gonzaga i Renée Elise Goldsberry. Spekuluje się również, że w serialu wystąpi Charlie Cox w roli Daredevila (co miałoby sens, zważywszy na to, że Matt Murdock również praktykuje prawo w Nowym Jorku). Niewykluczone także, że w epizodycznej roli zobaczymy Harry'ego Stylesa jako Erosa aka Starfoxa. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Sonda
Planujesz obejrzeć serial "She-Hulk: Attorney at Law"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7