Irlandczyk - premiera. Kiedy film Martina Scorsese na Netflix?

i

Autor: Materiały prasowe Netflix Irlandczyk - premiera. Kiedy film Martina Scorsese na Netflix?

Netflix - najpopularniejsze filmy TOP 10. To trzeba zobaczyć!

2020-07-20 14:08

Netflix to platforma, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Za jej pośrednictwem widzowie mają okazję obejrzeć zarówno hollywoodzkie hity, polskie filmy oraz seriale, produkcje oryginalne platformy, jak i popularne programy rozrywkowe. Ostatnio Netflix opublikował ranking filmowych produkcji oryginalnych, w którym brano pod uwagę liczbę wyświetleń danego filmu w pierwszych czterech tygodniach od jego premiery. Który film znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia?

Netflix - najpopularniejsze filmy TOP 10. To trzeba zobaczyć! Netflix oprócz tego, że udostępnia popularne filmy, tworzy również własne produkcje. Do tej pory widzowie mieli okazję zobaczyć między innymi: The Kissing Booth, Fatalny romans, Poczujcie rytm, Pod Słońcem Riccione, Niewłaściwa Missy, Nie ma drugiej takiej czy też You Get Me. Która oryginalna produkcja filmowa Netflix znalazła się na pierwszym miejscu najnowszego zestawienia?

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?

Netflix - najpopularniejsze filmy TOP 10

Netflix ujawnił ranking najpopularniejszych filmów oryginalnych w historii platformy, ze względu na liczbę wyświetleń w pierwszych 4 tygodniach od premiery produkcji. W zestawieniu znalazły się zarówno filmy akcji, komedie, jak i komedie romantyczne. Pierwsze miejsce zajął tegoroczny hit Netflix - Tyler Rake: Ocalenie, który wyświetlono aż 99 mln razy. Głównym bohaterem filmu jest Tyler Rake - nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca. Jakie inne filmy znalazły się w TOP 10 najpopularniejszych filmów na platformie? Sprawdźcie sami:

  1. Tyler Rake: Ocalenie
  2. Nie otwieraj oczy
  3. Śledztwo Spensera
  4. 6 Underground
  5. Zabójczy rejs
  6. Irlandczyk
  7. Potrójna granica
  8. Niewłaściwa Missy
  9. Platforma
  10. Wynajmij sobie chłopaka
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu