Thor 4

i

Autor: Screen Youtube/ Marvel Entertainment

Nadchodzi najlepszy film Marvela w dziejach? Zwiastun "Thor: Miłość i grom" zachwycił fanów. Kiedy premiera?

2022-04-19 10:03

"Thor: Miłość i grom" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Kolejna odsłona przygód Odinsona zadebiutuje już za kilka miesięcy, a tymczasem Marvel wreszcie opublikował pierwszą zapowiedź, wprawiając fanów w prawdziwą euforię. Szykuje się najlepsza odsłona MCU?

Thor: Miłość i grom - ZWIASTUN

Pierwsza zapowiedź filmu "Thor: Miłość i grom" prezentuje się następująco:

Thor: Miłość i grom - o czym będzie film?

"Thor: Miłość i grom" (w oryginale "Thor: Love and Thunder") zapowiada się jako jeszcze bardziej kolorowa, bombastyczna i odjechana wersja "Ragnaroku". W trakcie seansu zobaczymy, jak Odinson radzi sobie po traumatycznej wojnie z Thanosem, szuka nowego celu i swojego miejsca we wszechświecie. Na scenę wejdzie również żeńska wersja Thora w postaci Jane Foster (w tej roli ponownie Natalie Portman), która - zgodnie z zapowiedzią i wiernością komiksom - walczyć będzie z rakiem piersi.

To jednak nie wszystko. Czeka nas też powrót Strażników Galaktyki, a także wizyta na Olimpie. Do obsady dołączył bowiem Russell Crowe, który wcieli się w samego Zeusa. W roli antagonisty (Gorra Rzeźnika Bogów) zobaczymy zaś Christiana Bale'a.

W obsadzie znaleźli się również Tessa Thompson jako Walkiria, Jeff Goldblum jako Grandmaster, Jaimie Alexander powracająca do roli Lady Sif, a także Melissa McCarthy, Sam Neill i Luke Hemsworth.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione filmy i seriale ostatnich lat. Te tytuły zasłużyły na większe uznanie

Thor: Miłość i grom - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Taika Waititi, a w tytułowej roli powróci oczywiście Chris Hemsworth. Premiera filmu "Thor: Miłość i grom" zaplanowana została na 8 lipca 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale godne uwagi. TOP6 najlepszych nowinek

Sonda
Lubisz filmy Marvela?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1