Chris Hemsworth

i

Autor: Backgrid/East News

Trener Chrisa Hemswortha zdradza co robić, by wyglądać jak Thor. Nie uwierzycie, ile aktor je!

2021-07-02 14:00

Chris Hemsworth od pewnego czasu kojarzony jest przede wszystkim z Thorem. Nikt tak świetnie nie wciela się w tą postać jak on. Przekonanie do siebie fanów nie było jednak łatwe, ale kiedy już to zrobił, stara się, jak może by udowodnić, że świetnie pasuje do roli. Trener aktora zdradził, co robi, by wyglądać jak Thor.

Minęło trochę czasu, zanim Chris Hemsworth zdobył sympatię jako Thor. Początkowo widzowie Thora nie polubili się z głównym aktorem. Mieli wiele uwag do jego gry aktorskiej. Chris przyjął gorycz porażki i w 2012 roku w Avengersach zabłysnął talentem komediowym, który zadziałał na jego korzyść. Od tamtej pory Chris i Thor są nierozłączni i co najważniejsze stali się ulubionymi bohaterami wielu osób.

Niedawno zakończono zdjęcia do kolejnej części filmu z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Thor: Love and Thunder swoją premierę ma zaplanowaną na 6 maja 2022 roku.

Aktor nie spoczął na laurach i fakt, że widzowie go pokochali, nie znaczy, że nie dokłada wszelkich starań, by wyjść w filmie jak najlepiej. Właśnie zdradzono jakiego poświęcenia musi dokonać, żeby utrzymać formę i cały czas przypominać Thora.

Oczywiście wszystko rozbija się o dietę. I wcale nie mamy tu na myśli morderczych treningów, choć one również są częścią życia Chrisa, ale jedzenie. Trener Hemsworth zdradził, co trzeba robić, by wyglądać jak Thor.

Sonda
Którego z braci Hemsworth wolisz?

Kiedy zaczynamy przygotowywać się do filmów takich jak Thor, następuje ogromny wzrost jedzenia. Jedzą od sześciu do ośmiu posiłków dziennie. Chris odkrył, że jeśli zje naprawdę duży posiłek, to czuje się zbyt ciężki, więc są to posiłki po 450 kalorii, podzielone na osiem. Staramy się jeść co dwie godziny. Zazwyczaj po prostu zapewniam mu jedzenie przez cały dzień. Jestem jak jego babcia, która po prostu daje mu jedzenie.

 – mówił Luke Zocchi, trener Chrisa.

Zazdrościcie Chrisowi? 

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ