The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]

2020-11-01 18:19 AW
The Voice of Poland
Autor: Piotr Molecki/East News

Fani The Voice of Poland czekali cały rok na powrót swojego ulubionego muzycznego show! Już pierwsze odcinki Przesłuchań w ciemno wskazują na to, że warto było uzbroić się w cierpliwość, a przed nami jeszcze Bitwy, Nokauty i wiele tygodni niezwykle emocjonującej zabawy. Komu uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej i wygrać 11. edycję The Voice of Poland? Tego dowiemy się już niebawem!

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]. Tutaj znajdziecie informacje o tym, kto dołączył do ekipy chłopaków z Afromental! Tomson i Baron są trenerami w The Voice of Poland od drugiej edycji programu i jednocześnie trenerami, którzy funkcję tę pełnili najwięcej razy. Łącznie mogliśmy oglądać ich w aż 9 edycjach programu - zrezygnowali z udziału jedynie w 2018 roku. Co ciekawe, członkom zespołu Afromental tylko raz udało się doprowadzić członka swojej ekipy do zwycięstwa - w 10. edycji programu była to Alicja Szemplińska, która miała również reprezentować Polskę podczas Eurowizji w 2020 roku, jednak konkurs ostatecznie się nie odbył. Czy Tomson i Baron powtórzą swój sukces sprzed roku i pokierują osobę ze swojej drużyny prosto do wygranej?

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]

W drużynie chłopaków z Afromental z pewnością nie można się nudzić! Zobaczcie, kto zdecydował się szkolić w programie pod ich czujnym okiem. Są to:

The Voice of Poland 2020 - KRADZIEŻE Tomsona i Barona

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!
Najnowsze