Hamza Aboumaachar faworytem widzów! Wcześniej próbował w innym The Voice

2020-10-17 21:57 Maksymilian Kluziewicz
Hamza z The Voice of Poland
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jedenasta edycja The Voice of Poland obfituje nie tylko w niezwykłe talenty, ale i niezwykłe historie. Jedną z nich podzielił się Hamza Aboumaachar, którego występ oczarował wszystkich jurorów. W trakcie rozmowy z trenerami uczestnik wyznał, że The Voice of Poland nie jest pierwszym programem, w którym próbuje swoich sił. Wcześniej zgłosił się do The Voice w innym kraju, jednak się nie dostał. Szczegóły na ESKA.pl.

Hamza Aboumaachar faworytem The Voice of Poland! Za nami ostatni odcinek Przesłuchań w ciemno do najpopularniejszego programu muzycznego w naszym kraju. Jedną z jego gwiazd był bez wątpienia pochodzący z Maroka wokalista Hamza Aboumaachar. Mieszkający od dwóch lat w Warszawie i pracujący jako dostarczyciel żywności wokalista oczarował wszystkich jurorów swoją subtelnością i delikatną barwą głosu. Uczestnik zdecydował się na wykonanie wielkiego hitu z repertuaru Rihanny - piosenki Stay, która promowała wydany w 2012 roku album Unapologetic.

- Masz niesamowity głos. Bardzo subtelny, delikatny, wyrafinowany - zachwycała się Edyta Górniak.

- I masz cudowną dynamikę - dodała Urszula Dudziak. 

- Dziękuję za gęsią skórkę - wyznał Baron.

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gdy Edyta Górniak zapytała uczestnika, czy brał udział w innym talent show, Hamza podzielił się swoim doświadczeniem. Jak się okazało, wokalista zgłosił się do The Voice w innym kraju. 

Hamza Aboumaachar w The Voice

Zanim Hamza przeprowadził się do Polski, gdzie na co dzień mieszka ze swoją ukochaną, próbował sił w arabskiej wersji hitowego programu. Jak się jednak okazuje, producenci nie zaprosili go nawet na przesłuchania. 

- Kiedy byłem w Maroku, zgłosiłem się do wersji arabskiej. Zadzwonili, zadawali pytania, ale więcej się nie odezwali - przyznał uczestnik. 

Trenerzy zgodnie stwierdzili, że bardzo dobrze się stało, bo teraz Hamza ma szansę na zrobienie prawdziwej kariery. Widzowie są nim zachwyceni! Hamza wygrał bitwę z Michaliną Lipińską. Awansował do nokautów i dalej będzie można podziwiać go na scenie.

Najnowsze