Michalina Lipińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Zaśpiewała hit od Roxette!

2020-10-17 21:58 Patrycja Obarowska
Michalina Lipińska
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe

Michalina Lipińska - kim jest uczestniczka programu The Voice of Poland 11? To właśnie ona zaśpiewała kultową piosenkę od Roxette Listen To Your Heart, a swoim wykonaniem skradła serca niemalże wszystkich trenerów! Do której drużyny dołączyła? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Michalina Lipińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11, która wychodząc na scenę zaśpiewała kultowy utwór Roxette? Dziewczyna zaśpiewała piosenkę Listen To Your Heart i oczarowała niemalże wszystkich trenerów! Za sprawą jej wokalu odwróciły się fotel duetu Afromental, Edyty Górniak, a także Urszuli Dudziak. Kim jest Michalina Lipińska i do której drużyny dołączyła? Okazuje się, że choć wybór był trudny, uczestniczka zdecydowała się na dołączenie do drużyny chłopaków z Afromental. Na tę chwilę w internecie nie ma informacji na temat Michaliny, jednak możemy być pewni, że w trakcie show lub zaraz po jego zakończeniu dowiemy się o niej dużo więcej.

Michalina Lipińska trenowała pod okiem Tomsona i Barona, a w bitwach zmierzyła się z Hamzą Aboumachaarem. Chłopaki z Afromental zrezygnowali z Michaliny, ale ta została skradziona przez Edytę Górniak.

Michalina Lipińska - kim jest? 

Michalina Lipińska jest jedną z uczestniczek The Voice of Poland 11. Choć na tę chwilę nie mamy o niej więcej informacji, z pewnością niebawem będzie ich więcej. 

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze