Julianna Olańska zachwyciła rockowym pazurem. Kim jest uczestniczka The Voice of Poland?

Julia Olańska
Autor: Fot. TVP

W jedenastej edycji The Voice of Poland nie brakuje talentów. Julianna Olańska to kolejny z nich. Wystarczyły pierwsze dźwięki, by trenerzy wiedzieli, że mają do czynienia z prawdziwym diamentem. Artystka zachwyciła wszystkim rockowym pazurem. Kim jest wokalistka, która ma wielkie szanse na zwycięstwo? Sprawdź na ESKA.pl.

Julianna Olańska - kim jest uczestniczka jedenastej już edycji programu The Voice of Poland? Informacji na temat tej wokalistki z pewnością będą poszukiwali widzowie formatu zachwyceni jej niezwykłym talentem. Kolejna odsłona The Voice of Poland to dowód na to, że w Polsce nie brakuje niezwykłych osobowości. Julianna to bez wątpienia materiał na prawdziwą gwiazdę. 

Wokalistka postanowiła wykonać utwór Hej Hej z repertuaru Darii Zawiałow i zrobiła to całkowicie po swojemu. Jak widać, opłaciło się. O pozyskanie Julianny do swojej drużyny walczyli wszyscy trenerzy. Komu się udało?

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Julianna Olańska w The Voice of Poland

Uczestniczka miała trudny wybór. Ostatecznie postawiła jednak na chłopaków z grupy Afromental, czyli Tomsona i Barona. Czujni widzowie z pewnością rozpoznali Juliannę. Wokalistka brała udział w jedenastej edycji show Must Be The Music. Oby tym razem 11 rzeczywiście była jej szczęśliwą liczbą!

Julianna Olańska przegrała na etapie bitew mierząc swój wokal z Bartoszem Utrackim.

Najnowsze