Adam Kalinowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Co za energia!

Adam Kalinowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Co za energia!
Autor: Jan Bogacz / TVP Adam Kalinowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Co za energia!

Adam Kalinowski próbuje swoich sił w The Voice of Poland 11! Uczestnik pojawił się w muzycznym programie Telewizji Polskiej po tym, gdy odniósł ogromny sukces w polskiej edycji Idola. Kim jest Adam Kalinowski? Co trzeba o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej już teraz na ESKA.pl!

Adam Kalinowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Trzeba przyglądać się temu wokaliście, ponieważ już raz namieszał w muzycznym programie. Mowa o jego udziale w show Idol, w którym głos oceniali Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz. Adam Kalinowski dotarł do wielkiego finału, zajął 5. miejsce i wywołał duży zachwyt. Warto dodać, że w 2012 roku wziął również udział w Bitwie na Głosy i tu też zajął 5. miejsce. Teraz próbuje powtórzyć swój ogromny, życiowy sukces, tyle że w programie Telewizji Polskiej. 

Adam Kalinowski - kim jest

Kim jest Adam Kalinowski? Uczestnik The Voice of Poland to wokalista i gitarzysta wykonujący muzykę w klimatach rock, hard rock, acoustic rock, pop rock, grunge, pop pochodzący z Łomży, a od 2014 roku aktywnie działający na trójmiejskiej scenie muzycznej. W 2019 z zespołem BLACK JEANS wydał autorską płytę Pokolenie Y dostępną w serwisach streamingowych. Regularnie koncertuje przede wszystkim na terenie Trójmiasta jak i całego kraju.

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Adam Kalinowski w The Voice of Poland 11

Adam Kalinowski w The Voice of Poland 11 na etapie przesłuchań w ciemno wykonał doskonale znany z anteny Radia ESKA, utwór Natural, pod którym podpisuje się zespół Imagine Dragons. Swój fotel odwrócił Michał Szpak, a także duet Tomson i Baron. Adam ostatecznie zdecydował, że dołączy do drużyny chłopaków z grupy Afromental!

Adam Kalinowski w bitwach zmierzył się z Przemysławem Pajdakiem. Wygrał i awansował do nokautów.

Adam Kalinowski - wiek

Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland ma 25 lat.

Najnowsze