Przemysław Pajdak w The Voice of Poland 11. Jego głos zachwycił wszystkich jurorów!

2020-09-19 21:45 MK
Przemysław Pajdak
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Kim jest Przemysław Pajdak? Tej informacji z pewnością będą poszukiwać wszyscy fani programu The Voice of Poland. Utalentowany wokalistka zachwycił wszystkich trenerów swoim głosem! Kogo wybrał? Sprawdźcie najważniejsze informacje o uczestniku już teraz na ESKA.pl.

Przemysław Pajdak - kim jest uczestnik The Voice of Poland? Tego dowiecie się z ESKA.pl. Jedenasta edycja najpopularniejszego muzycznego show rozpoczęła się na dobre. Jurorzy w składzie Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron mają przed sobą trudne zadanie. Muszą znaleźć głos, który zachwyci polską publiczność. Jednym z uczestników, którzy mają największe szanse na awans do finału jest Przemysław Pajdak. Wokalista zachwycił bowiem wszystkich trenerów swoim wykonaniem utworu Are You Gonna Are You Gonna Be My Girl? z repertuaru zespołu Jet. Co o nim wiemy?

Mężczyzna na co dzień mieszka w Anglii i jest kierowcą. Gra w hokeja na lodzie i trenuje by być w formie. W wolnym czasie gra w pubach i na ulicy. Tak właśnie zaczynał swoją przygodę z muzyką. Przemek od dawna marzył, aby wystąpić w The Voice of Poland, mimo iż wiele razy się wahał to właśnie zrobił pozytywny krok.

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przemysław Pajdak - The Voice of Poland 11

Rockowa energia Przemka porwała wszystkich trenerów, którym wystarczyło kilka sekund, by wcisnąć przycisk i odwrócić się w stronę uczestnika. Po namyśle uczestnik zdecydował, że chce szkolić swój talent pod okiem chłopaków z grupy Afromental. Zderzenie tych światów na pewno będzie bardzo produktywne!

Najnowsze