Piotr Wolski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Faith w jego wykonaniu to dopiero coś!

2020-10-17 22:38 ek
Piotr Wolski
Autor: Jan Bogacz / TVP Piotr Wolski

Kim jest Piotr Wolski? To nowy uczestnik najnowszej 11. edycji The Voice of Poland, który oczarował swoim głosem trenerów programu wykonując kawałek Faith. Jego talent oczarował jurorów do tego stopnia, że odwrócili swoje dwa czerwone fotele. Szczegółowe informacje o uczestniku przeczytacie na ESKA.pl!

Piotr Wolski - kim jest uczestnik The Voice of Poland, który pojawił się w najnowszej, jedenastej edycji show? Mężczyzna zjawił się podczas przesłuchań w ciemno i zaprezentował na scenie piosenkę z repertuaru George'a Michaela - Faith. Swoim wykonaniem sprawił, że czerwone fotele odwrócili prawie od razu Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak. Piotr Wolski wybrał duet chłopaków z Afromental i to właśnie do ich drużyny teraz należy. Swój występ na scenie zadedykował żonie, synkom oraz osobom, które w niego wierzą!

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piotr Wolski - kim jest?

Kim jest Piotr Wolski, który wystąpił w The Voice of Poland? Mężczyzna ma 28 lat i pracuje, jako inżynier na budowie. Tworzy szczęśliwą rodzinę z żoną Anetą i mają dwójkę małych dzieci. Póki co w sieci nie ma zbyt wielu informacji na temat uczestnika, jednak z pewnością do czasu! Piotr jest samoukiem i z muzyką trochę się kryje, bo nie wypada mu jako kierownikowi budowy. Muzyka nigdy nie była planem A, grywa czasami w barach dla przyjemności - nigdy nie chciał zarabiać na muzyce. Gitara jest dla niego małym sacrum odkąd dostał ją od rodziców w wieku 10 lat – uwielbia w muzyce smaczki, dla niego liczy się przede wszystkim klimat.

Piotr Wolski w bitwach The Voice of Poland 11 zmierzył się z Agatą Wyszyńską. Wygrał i awansował do nokautów.

Piotr Wolski - wiek

Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland ma 28 lat.

Piotr Wolski - Instagram

Mężczyznę możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @piotrwolski_official. 

Najnowsze