The Voice of Poland 11 - NOWA ZASADA. O co chodzi z blokadą?

2020-09-19 12:05 Rafał Wróblewski
Blokada - nowa zasada w The Voice of Poland 2020. O co chodzi?
Autor: Jan Bogacz / TVP Blokada - nowa zasada w The Voice of Poland 2020. O co chodzi?

Tak zaciętej walki trenerów o najlepszych uczestników w polskiej edycji The Voice jeszcze nie było. Dzięki blokadzie emocje sięgną zenitu. O co chodzi w nowych regułach programu? Jaka jest zasada blokady? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów i oglądając wideo na ESKA.pl!

Blokada - nowa zasada w The Voice of Poland 2020. O co chodzi? Na czym polega blokada w The Voice of Poland 11? Na obrotowych fotelach pojawią się trzy nowe przyciski z imionami trenerów. Jeżeli jeden z nich za wszelką cenę będzie chciał mieć u siebie uczestnika, którego występ go zachwyci, ale jednocześnie przewiduje, że inny trener też będzie chciał mieć go w swojej drużynie, może go zablokować. Tym samym eliminuje trenera z rozgrywki o danego uczestnika. Każdy z trenerów może użyć blokady tylko dwa razy podczas całych Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których na scenie wystąpi ponad 90 osób wyłonionych spośród ponad 12 000 zgłoszeń. 

Żadna z blokad nie przejdzie bez echa. Widzowie poznają nieznane dotąd oblicze trenerów jedenastej edycji The Voice of Poland, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pomysł wprowadzenia blokady w The Voice of Poland 11 nie wziął się z niczego. Z opcji od 14. edycji korzystają już trenerzy amerykańskiego The Voice. Emocje będą wielkie, ponieważ na fotelach trenerskich zobaczymy nowe gwiazdy. Oprócz Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona, którzy w poprzedniej edycji doprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską, uczestników oceniać będzie Urszula Dudziak, a także Edyta Górniak. 

Najnowsze