Agata Wyszyńska - kim jest uczestniczka z The Voice of Poland 11, która oczarowała trenerski skład?

Agata Wyszyńska
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe

Agata Wyszyńska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Zaśpiewała kultowy utwór Nie żałuję Edyty Geppert i dostała się do programu! Do jakiej drużyny należy? Fotele w jej kierunku obrócili niemalże wszyscy trenerzy. Więcej informacji znajdziecie na ESKA.pl!

Agata Wyszyńska - kim jest uczestniczka najnowszej edycji The Voice of Poland 2020? Wokalistka o wyjątkowej barwie głosu wykonała klasyk od Edyty Geppert zatytułowany Nie Żałuję i oczarowała trenerów programu! Swoje fotele w kierunku uczestniczki obrócili Michał Szpak, Edyta Górniak oraz duet z Afromental. Mimo trudnego wyboru Agata Wyszyńska wybrała chłopaków z Afromental i to właśnie do ich drużyny dołączyła! Kim jest utalentowana uczestniczka, która prezentując się na scenie zdecydowała się na przepiękny i bardzo trudny w wykonaniu utwór? Okazuje się, że Agata Wyszyńska swoim głosem zachwyca nie od dziś, a po programie z pewnością będzie o niej bardzo głośno.

Agata Wyszyńska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? 

Agata Wyszyńska jest uzdolnioną wokalistką, którą mamy okazję podziwiać w jedenastej edycji The Voice of Poland 11. Uczestniczka z muzyką związana jest od najmłodszych lat, a wszystko za sprawą jej taty, który sam był w życiu muzykiem.

Agata Wyszyńska zmierzyła się w bitwach z Piotrem Wolskim i... przegrała. Duet Tomson & Baron zdecydowali, że do nokautów zabiorą właśnie Piotra. Agata została dostrzeżona i skradziona przez Michała Szpaka.

The Voice of Poland 2020.
Najnowsze