Natalia Szczypuła - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Odwróciła cztery fotele!

2020-11-28 20:57 Ewelina Kulasza
Natalia Szczypuła
Autor: The Voice of Poland Natalia Szczypuła

Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11 Natalia Szczypuła? To ona oczarowała wszystkich trenerów swoim głosem do tego stopnia, że odwrócili swoje fotele! Najważniejsze informacje na jej temat znajdziecie na ESKA.pl.

Kim jest Natalia Szczypuła z The Voice of Poland 11? To ona jako pierwsza podczas przesłuchań w ciemno wyszła na scenę i zaśpiewała piosenkę z repertuaru P!nk - Beautiful Trauma. Swoim wykonaniem, a także barwą głosu oczarowała trenerów do tego stopnia, że wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele. Natalia wybrała jednak drużynę Tomsona i Barona i to własnie pod ich skrzydłami będzie dalej szlifować swój wokal. Uczestniczka The Voice of Poland mieszka we Wrocławiu. Śpiewa, a także potrafi grać na flecie poprzecznym. Brała udział w wielu konkursach, festiwalach, a także w szkolnych przeglądach. Będąc w szóstej klasie podstawówki zdobyła nagrodę grand prix na Konkursie Młodych Talentów. Śpiewanie jest tym, co chce robić przez resztę życia. Kocha jazz, a także soul.

Natalia gościnnie występuje z zespołem TRELECASTER. Ponadto śpiewa z wrocławskim Vertigo Big Band. Oprócz muzyki lubi również teatr i dlatego użyczyła nawet swojego głosu do ścieżki dźwiękowej spektakli Siostra i Cień oraz Dryl.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Natalia Szczypuła - The Voice of Poland 11

Natalia Szczypuła pojawiła się w pierwszym odcinku The Voice of Poland 11. Podczas przesłuchań w ciemno zachwyciła jurorów i wybrała drużynę Tomsona i Barona.

Natalia Szczypuła - Instagram

Uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland jest aktywna w social mediach. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @natalia_szczypula.

Natalia Szczypuła - Facebook

Natalia Szczypuła ma również swój fanpage na Facebooku, gdzie publikuje wiele informacji związanych ze swoją muzyczną karierą. 

Natalia Szczypuła - piosenki

Natalia Szczypuła ma na swoim koncie trzy piosenki. Są to kawałki zatytułowane: Toniesz, Brand New, Brakuje. Co ciekawe, gdy Natalia nie koncertuje, to uczy śpiewu.

Najnowsze