Paweł Sznajder - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Ed Sheeran byłby dumny

2020-10-17 22:58 Ewelina Kulasza
Paweł Sznajder
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Paweł Sznajder

Kim jest Paweł Sznajder, który pojawił się na przesłuchaniach w ciemno do 11. edycji The Voice of Poland? To on zachwycił, aż trzech trenerów swoim głosem! Na scenie zrobił wielkie show śpiewając piosenkę Dive, którą w oryginale śpiewa Ed Sheeran. Kto odwrócił się w jego stronę i co jeszcze musicie wiedzieć o nim wiedzieć? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Paweł Sznajder - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? To on wyszedł na scenę podczas przesłuchań w ciemno i zaśpiewał piosenkę Dive, którą w oryginale wykonuje zagraniczny artysta Ed Sheeran. Młody artysta urzekł swoim głosem, aż trzech trenerów. W jego stronę odwrócili się: Michał Szpak, Urszula Dudziak, a także Edyta Górniak. Finalnie Paweł Sznajder zdecydował się pójść do drużyny Michała Szpaka.The Voice of Poland to prawdziwe emocje, dlatego podczas występu Pawła doświadczyli tego nie tylko trenerzy na czerwonych fotelach, ale również widzowie przed telewizorami. Ile lat ma Paweł Sznajder? Jak znaleźć go na Instagramie? Odpowiedzi na te pytania, a także inne informacje o uczestniku jedenastej edycji The Voice of Poland, znajdziecie poniżej.

Paweł Sznajder - kim jest?

Kim jest Paweł Sznajder? To uczestnik 11. edycji The Voice of Poland! To on wyszedł na scenę i zachwycił aż trzech jurorów. Finalnie wybrał drużynę Michała Szpaka i to właśnie pod jego skrzydłami, będzie dalej kształcić swój wokal. Prywatnie Paweł jest wokalistą i gitarzystą w zespole The Sleepwalkers. W 2017 roku wygrał XII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, który był organizowany w Głogowie. Muzyka to jego prawdziwa pasja i hobby. 

Paweł Sznajder pokonał w bitwach Szymona Czyżewskiego. Zobaczymy go w nokautach.

Paweł Sznajder - wiek

Ile lat ma Paweł Sznajder? Artysta urodził się dokładnie 16 września 2001 roku. W 2020 roku skończył 19 lat.

Paweł Sznajder - Instagram

Paweł Sznajder jest aktywny również w social mediach. Na Instagramie możecie znaleźć go pod nazwą @pawelsznajder_music.

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze